Přejít na výpis diskuzí

Lauri Johannes Ylönen

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • verpo.

    Lauríček

    Lauríček je nádhernééééj. Krásnějšího chlapa jsem v životě neviděla!!! *1* Mrzí mě, že Lauri kouří. *5* Chci, aby byl zdravý a zpíval co nejdýýýýl!!!! *3* *14*
  • charibeja

    Mimčo

    Prý by měl Lauri čekat s Paulou další dítě. Nevíte o tom někdo něco? *7*
    • linnnntu

      Re: Mimčo

      to nemyslis vazne to ne s tou cuzou ne!!! i kdyz mu to preju kdyz ji ma rad tak ma nikdo to stejne neovlivni!ale dalsi laurinek nebo laurinka to snad ne!!! *14* *14* *14*
    • charibeja

      Re: Mimčo

      Tak to byl jen falešný poplach, neděste se. *1*
      • linnnntu

        Re: Re: Mimčo

        bezva tak to sem si vsimla brzo no! *1* ale v tom rozcileni sem dal uz necetla-radsi takze super *1* *15*
        • charibeja

          Re: Re: Re: Mimčo

          To se psalo na jedný diskuzi a bylo to míněno jako apríl. Ale docela dost lidí se nachytalo. *1* Já málem taky. *9*
      • hakala

        Re: Re: Mimčo

        Tak to jsem si hned oddychla,samo že Laurimu děti moc přeju,ale nééééééééé s ní,je to ........... *13* Lau by si zasloužil po svém boku někoho lepšího..........Ale je to jeho život,tak mu nemůžu poroučet,jen mu přeju aby byl štastný *3* *3* *3*
  • linnnntu

    Lauri a černý vlasy

    nahodou mu slusi vsecko a na tom koncerte byl uzasnej a v tom autobuse s tim satkem uplne bozskej skoda ze se s nem nedalo fotit!!! *9* *14*
  • katuzska

    Lauri a černý vlasy

    ahojky tak co říkáte na to že se Lauri odbarvil zase na černo? *4*
    • Re: Lauri a černý vlasy

      jemu sluši všechno i když blond je takovej vic roztomylej
    • sumsar

      Re: Lauri a černý vlasy

      to že se Laurííííísek obarvil zase na černo je něco úúúúžasného.slešela mu i ta blond,ale černá je prostě černá.taky bych šla na černo, ale vypadala bych jako smrtka.taky bych chtěla aby mi slušelo všechno.......tak jako sluší všechno Laurimu *4*
      • Re: Re: Lauri a černý vlasy

        tak je to pravda ... ale kdesi říkal že když "nové album tak nový styl"(lajcky řečeno ) .. tak to nechápu ... *4*
    • vanadada

      Re: Lauri a černý vlasy

      hrůza!!!!! *13*
      mu asi hráblo!!!
      ae já du taky tak co řešim!!!!! *15*
    • charibeja

      Re: Lauri a černý vlasy

      Jo dnes jsem se to dozvěděla. Už mu chybí jen pírka ve vlasech. *1*
    • hakala

      Re: Lauri a černý vlasy

      Jojo moc mu to sluší *14* Lauri je Miláček *4*
  • LAURI!!!!!!!!!

    Lauri je prostě boží !
    Na tom koncertě ve Folimance se fakt vyřádil
    A dal do toho všechno!
    Miluju ho
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    JJJJJOOOOOO Lauri do toho
    Jo a máte rádi ten jeho hit Justify ?
    já ho zbožňuju!a ty co ho maj rádi stejně jako já tak sou mí kámošíííííí!!!!! *1* *1* *1*
    • blackfeathers

      Re: LAURI!!!!!!!!!

      Justify miluju.. :)
  • sumsar

    pokec

    zdarec lidi, kdyby si chtěl někdo pokecat, o the rasmus a nejen o nich, písněte ICQ:222016701
  • charibeja

    Lintu

    Koncert byl úžasný - zatím můj nejlepší. Lauri na podiu pořádně řádil. Kdo tam byl, dá mi za pravdu. Kéž by přijeli v létě na festival! *3* *1*
  • hakala

    Koncík

    Tak už zítra,konečně jsme se dočkali.Jen doufám,že nebudete ječet,jak poblázněné!!Lauri to přece nemá rád!!Prece jedem poslouchat jeho luxusní hudbu,tak si to všichni užijem!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • koncert

    ahoj vsichni....chtěla sem se zeptat jestli z vas nekdo nebyl na ty folimance ?! *7* nikdy sem tam nebyla a nerada bych na koncert prisla pozde kuli tomu ze sem to nenasla *9*
  • Lauri

    Lauri je Anděl s naprosto božským hlasem.Není co dodat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit