Přejít na výpis diskuzí

Lauri Johannes Ylönen

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lauri

    Lauri je přímo boží stvoření..strašně moc ho obdivuju..šíleně moc ho miluju jako zpěváka..je strašně nádhernej..a jeho písně nemají chybu.. I love IT. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • I love Lauri!

    Lauri je ten nejhezčí chlap jakýho znam!!!!!!!!!!!§ *14*
  • Koncert v Lucerna Baru

    Ahoj lidi,jede někdo z Kladna na koncert?Už,se nemužu dočkat,strašně se na kluky těším.Rasmus je má uklidnující terapie a relaxace.Jinak Lauri je muj ročník,tak doufá,že senajde fanoušek ve stejnem věku,jako my.Tak zatí čauky a doufá,že se někdo ozve.
  • alik34

    Já teda taky

    Já teda taky nechci nějak machrovat,ale v jednom televiznim pořadu jeho jméno vyslovovali Lauri Johanes Ylenen :) Napsaný to vypadá blbě ale když to vyslovíte tak je to asi lepší než Jolnen ne? :D
  • castelymy

    lauri

    LAURIII JE TAAAK SEXY :) uz sa tesim na koncert na slovensku :)
    • Re: lauri

      hele on je nějaký nebo byl nějaký koncert na slovensku?
  • blue.space

    lucerna

    Prece si neco takoveho nenechame ujit.... *15* *15*
  • wampirebitch

    koncík

    Tak co lidičky,kdo užmá lístek na koncík do lucernamusic baru? *4* *15*
  • leslie

    I ♥ Lauri

    Lauri je prostě nejlepší. Zpívá ale i vymýšlí texty!! A sqělý texty! Je prostě úžasnej!! I♥Lauri!!! *14* *15* *14*
  • lauri

    LAURI je nejkrásnější týpek na tomhle světě a The Rasmus nejlepší skupina *14* *14*
    jste skvělí klucííí *14*
  • buginka002

    Lauri

    ahojky lidičky mno jako někde jsem se dočetla, že se měl Laurimu narodit údajně syn? *7* Nevíte někdo o tom něco? Jo a taky jsem se chtěla zeptat jestli někdo nevíte, kde je možný stáhnout nový CD Black Roses? Kují moc
    • castelymy

      Re: Lauri

      http://uloz.to/1014194/the-rasmus-b lack-roses.rar
    • lintushka92

      Re: Lauri

      Syn se mu opravdu narodil a to v dubnu.. Jinak nevim, kde bys chtěla stáhnout CD Black Roses, když má vyjít až v září.. *7* Stáhnout se dá zatim jen singl Living in a world without you a Ten black roses (live). *1*
      • Re: Re: Lauri

        hele a s kym ho má? *14*
      • Re: Re: Lauri

        ahojte lidičky, CD Black Roses mám doma a ja super.Syn Lauriho se jmenuje Julius Kristian a narodil se 13.4.2008 *4* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit