Přejít na výpis diskuzí

Lauri Johannes Ylönen

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • verpo.

    Lauríček

    Ahoj, mně se líbí s tmavými i s blonďatými vlasy - asi nastejno. Pořád je to ten krásnej originální Lauríček. *14* A i kdyby mu vlasy časem vypadaly, tak se mi pořád bude líbit. *3* *4*
    • Re: Lauríček

      A proc by mu jako mely padat? Dyt mu bude teprv 30. A pochybuju že budou existovat až nekdy do 70. To by bylo husty ale to se fakt asi nestane. Jinak předchozí alba byly mnohem lepsi. Tohle nove uz za moc nestojí. měli radsi tvorit ve stylu pisniček The first day on my life In the shadows nebo No Fear. Udelali by lip. Ted je to strasne popovy....
  • ...

    Laurííí!!!! všechno nejlepší k narozkám!!! *14* *3*
  • hakala

    Happy Birthday Lauri

    Jelikož za žádnou cenu se nemůžu dostat na ofico stránky TR(myspace).Tedy na stánky se dostanu,ale koment mi nejde přidat.Jsem pěkně naštvaná *10* Tááááááákže,přeju Ti Dear Lauri,
    we would like to wish to your birthday a lot of happenies,a sea of love,a srong health,and to have always so fantastic ideas for writing your music.Thats and so much more are wishing you from bottom of our hearts........
    Your Czech Fans
    Petra,Vlasta and Lucy
  • verpo.

    Lauríček

    Milý Lauríčku, všechno nej nej nej k Tvým 30. narozeninám!!! Hlavně hodně zdravíčka a moc moc moc lásky!!! *3* *3*
  • linnnntu

    narozeniny ne??!

    laurinko moje vse nej mocmoc lasky zdravicka a hlavne uspechu jak v zivote tak samozdrejme v hudbe jen tak dal *14* *14*
  • nynynka

    Wšee NEJ!!!!!

    Popřejme Laurinkovi k jeho kulatinam!!!!
    Ted ma 30. let....*MUCK*.....Mame tě radí Laurinkuuu:::*5*.....WŠEE NEJ!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* * *14*
  • --mily--

    Lauri!

    Všechno nejlepší Lauri.. love you so much *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit