Přejít na výpis diskuzí

Lauri Johannes Ylönen

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsem blazen do lauriho.....kdyz ho budu mit brzo doma...ziviho......uz brzo k nam prijede.....(Pauli Esko.....je muuuuuuuj neeeej Bratranec......Moc si nerozumime...ale domluvime se......)TO JE KOTEL....CO???????!!!!!!!!!!!!! *5* *5* *14*
    • Re:

      Grrrrrrrrrrrr...závidím ti...a docela dost *16* *16* *16* *16* *16*
  • Lauri

    Lauriho zbožňuju. Hlavně jeho písničky a super chraptivej hlas. *4* *14* *14* *5*
    • leslie

      Re: Lauri

      Lauri nemá chraptivej hlas...nwm jak si na to přišla *8* *16* *10*
    • Re: Lauri

      really *7* *5*
  • Laurinek

    Lauri *14* seš nejlepší!! *4*
  • On je prostě skvělej.....A vypadá strašně nevinně.... *4* *5*
  • Hello fans! I'll come to Prague on 14 th December.Please yoz will come!!!! Moi your Lauri
  • Lauríííííííííí...........

    Lauri je ta nejpřitažlivější osoba na tomhle světě.....je SEXY!!! A MOOOC!! *14*
    • Re: Lauríííííííííí...........

      Ville Valo je lepší a hezčí a víc sexy
      • Re: Re: Lauríííííííííí...........

        Nic proti, ali Vill není žádný krasave, ale Lauri je bůh *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • ronka

        Re: Re: Lauríííííííííí...........

        Vile Valo není rozhodně hezčí!!!!! *3*
        • majulenka

          Re: Re: Re: Lauríííííííííí...........

          Proberte se každej z nich je jinej a každej má něco do sebe!
          • alik34

            Re: Re: Re: Re: Lauríííííííííí...........

            Naprosto souhlasim! :) Oba sou hezký! No možná Lauri o hodně víc ale to sem nechci tahat *1*
      • Re: Re: Lauríííííííííí...........

        Mno to teda nevim *7* *7* *7*
    • Re: Lauríííííííííí...........

      naprosto s tebou souhlasím je to ten nejhezčí chlap i zpěvák *14*
  • Šťastné a veselé

    Nó, takže tady máme Vánoce. Tak šťastné a veselé a hodně osobních i pracovních úspěchů v roce 2008. Holt, kdybych uměla odbře anglicky, tak jim to písnu na myspace, ale páč to je můj problém, tak to hážu semka. A doufám, že pop vydání nového CD udělají pořádnou šňůru a přijedou i do ČR. Páč se na ně strašně těším *1* *14*
  • jméno

    Nevíte nekdo jak se to jeho jméno vlastně vyslovuje,je to docela divný a skoro každej si zláme jazyk
    • Re: jméno

      vyslovuje se :Lauri Johanes Jolnen
      • zabicka64

        Re: Laurinka

        Nechci si hrát na chytrolína, ale mluvím finsky a Lauriho příjmení se nevyslovuje Jolnen, ale normálně Ylonen, akorát to y není normální české y, ale podobně jako německé ü, prostě trochu zaokrouhlete pusu......
  • buginka002

    Lauri

    ahojky lidičky mno jako někde jsem se dočetla, že se měl Laurimu narodit údajně syn? *7* Nevíte někdo o tom něco? Jo a taky jsem se chtěla zeptat jestli někdo nevíte, kde je možný stáhnout nový CD Black Roses? Kují moc
    • castelymy

      Re: Lauri

      http://uloz.to/1014194/the-rasmus-b lack-roses.rar
    • lintushka92

      Re: Lauri

      Syn se mu opravdu narodil a to v dubnu.. Jinak nevim, kde bys chtěla stáhnout CD Black Roses, když má vyjít až v září.. *7* Stáhnout se dá zatim jen singl Living in a world without you a Ten black roses (live). *1*
      • Re: Re: Lauri

        hele a s kym ho má? *14*
      • Re: Re: Lauri

        ahojte lidičky, CD Black Roses mám doma a ja super.Syn Lauriho se jmenuje Julius Kristian a narodil se 13.4.2008 *4* *4* *14*
  • lauri

    LAURI je nejkrásnější týpek na tomhle světě a The Rasmus nejlepší skupina *14* *14*
    jste skvělí klucííí *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit