Přejít na výpis diskuzí

Lauri Johannes Ylönen

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Laurík

    Lauri všechno nejlepší k 30. narozeninám *14* *3* *14* *3*
  • hakala

    Dear Lauri

    Dear Lauri,we would like to wish you to your birthday a lot of happinies,a sea of love, a strong healt,and to have always so fantastic ideas for writing your music.Thats and so much more are wishing you from the bottom of our harts............... Your Czech fans!!!!!!!!!!!!!Před 3 hodinami odstranit
  • Nicol15
    Všeciinko nej a nej k narozkam mu přeju Lauri je užasnej člověk:)
  • 23.4. vše nej Lauri

    Hyvää syntymäpäivää sinulle paljon onnea vahva laulu terveyden paljon rakkautta ikuisesti paras ... Kunpa vielä pitkä ja kaunis elämä
  • pstrosik

    Narozeniny

    Všechno nejlepší a do budoucna hlavně hodně dobrých nápadů na vyprodukování dobré hudby. *3*
  • vše nééj!!!!! <3

    já vím že si to nepřečte....ale co...VŠE NEJLEPŠÍ LAURI!!!SNAD NÁM JEŠTĚ DLOUHO BUDEŠ ZPÍVAT TY NÁDHERNÉ PÍSNIČKY JAKO DOPOSUD!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1*
  • ms.pizza

    =*

    Vechno nejlepšíí *14*
  • pstrosik
    Taky se přidávám a přeji vše nej. Jejich poslední alba už sice nejsou tak skvělé jako třeba Dead Letters nebo Hide from the Sun, ale pořád je mám ráda. *3*
  • Je nejnej! *14*
  • CD

    víte, že rasmíci budou v srpnu v táboře?! já tam pojedu a už se strašně těšííím *14* *14* *15* nemáte někdo playboys nebo peep *7* kdyby jo ozvěte se prosím. mám cd hell of a tester, intro, dead letters a hide from the sun. moc děkuju tereza

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit