Přejít na výpis diskuzí

Lauri Johannes Ylönen

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lauri,kdo by ho nemiloval... *14* *14* *14*
  • monikasmajlo

    rasmus

    rasmus maji dobre pisnicky
  • Miluju ho!!!!! <3 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Wau;-)
  • koncert

    ahoj vsichni....chtěla sem se zeptat jestli z vas nekdo nebyl na ty folimance ?! *7* nikdy sem tam nebyla a nerada bych na koncert prisla pozde kuli tomu ze sem to nenasla *9*
  • hakala

    Koncík

    Tak už zítra,konečně jsme se dočkali.Jen doufám,že nebudete ječet,jak poblázněné!!Lauri to přece nemá rád!!Prece jedem poslouchat jeho luxusní hudbu,tak si to všichni užijem!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • linnnntu

    Lauri a černý vlasy

    nahodou mu slusi vsecko a na tom koncerte byl uzasnej a v tom autobuse s tim satkem uplne bozskej skoda ze se s nem nedalo fotit!!! *9* *14*
  • xxmimixx

    narozky!!!

    Lauri přeju ti ze srdce jen to nejlepší,jsi ten nejlepší človíček na zemi *14* *14* *14* krásně si ty třicátiny užij *5* *14*
    • charibeja

      Re: narozky!!!

      Taky se připojím. Hyvää syntymäpäivää, Lauri! *1* *15*
  • pstrosik

    pstrosik

    Vim že si to tady Lauri sice nepřečte, ale i tak: Přeju Ti všechno nej, hodně zdraví, štěstí dobré hlasivky a ještě dlouhou existenci se skupinou The Rasmus pořádně si tu kulatou 30cítku užij je to jednou za život, ale zas to nepřežeň... *15* *15* *1* *1* *14*
  • hakala

    Lauri

    Tak jsem v naprostém šoku,málem jsem to nerozdejchala *9* Lauri se nám nechala totálně ostříhat.........už žádná peříčka a ni sponečky,žádnej blondatej Andílek *4*
    No nedá se nic dělat,musíme si zvyknout,tak jak to je!!!!!
    Ale stejně nikdo a nic nezmění mou lásku k Lau,vždy pro mě bude moc znamenat *4*
    • Re: Lauri

      Lauríčkovi to sluši všelijak je prostě nejlepši...prostě ho miluju je nejlepši *14* *14* *14* ... je to ten takovej můj andileček miluju *4* ze skupini The Rasmus je nejlepši nejhezi nejchytřejši miluju navždy nikdy nezapomenu je to ten takovej andileček *14*
    • lau35

      Re: Lauri

      Laurimu to moc sluší.Líbí se mi čím dál víc.První fotka byl sice šok,ale je dokonalej.Milovala jsem peříčka,ale tohle se mu tedy taky povedlo
    • charibeja

      Re: Lauri

      No jo, Lauri se nám asi už úplně zbláznil. No ale nevypadá zas tak úplně nejhůř a třeba mu to do festivalu aspoň trochu naroste. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit