Přejít na výpis diskuzí

Lea Michele

OSOBNOST 20.12.2009 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je další její písnička.. Battlefield:) http://www.youtube.com/watch?v=3iyuFGGETcc
  • Lea song:) http://www.youtube.com/watch?v=z_aJkFglwB4
  • Happy Birthday Lea!!! <333 Enjoy your day! <3 :-) Stay strong, love ya! <3 <3 Přeji Lee Michele vse nejlepší k jejim dnešním 27. narozeninám, hlavně hodně štěstí, zdravi a sily, kterou teď potrebuje asi nejvíc :-/.. Ani to nejde slovy popsat jaka je to tragedie co se Corymu stalo..:-( Glee je skvělé, moc dílů jsem neviděla, ale nejaké jo a Cory s Leou jsou tam spolu úžasní <3 nebo zbožňuju film Monte Carlo, kde Cory hraje, ale teď mi bude smutno až ho uvidím..:-( :-( Coryho smrt jsem hodně obrecela a nemuzu se s tím smířit jak se něco takovýho tak úžasnýmu, veselymu a napohled šťastnýmu cloveku mohlo stát :-( rozhodne bych to do nej neřekla, jak by mohl bejt závislej na alkoholu a drogách :-( Je tragické když kvůli nejakejm pitomejm zk**venejm drogám a alkoholu uhasne takhle mladý život :"-( :-( Cory a Lea byli krásný pár a vypadali spolu tak zamilovaně a šťastně a proste úžasný pár <3 :-(. R.I.P. Cory! <333 :-( I love you so much!!! :'-( <33 Přeju Lee, rodině Coryho, jeho kolegům, blízkým a příbuzným uprimnou soustrast! :( <3 Nedokážu si vůbec představit, jak strašně se musí cítit a jak těžké to musí být pro Leu a jeho rodinu a další co Coryho znali osobně. :-( Škoda ze s nim Lea nebo někdo z rodiny nebyl když byl sám v hotelu a v době smrti, pry si pry s nějakýma lidma dal kombinaci alkoholu a myslímze heroinu a pak zemrel :-(( achjo, možna na tom nesou vinu ty lidi s kterými si to dal!!! :-( sakra, jestli jo tak je nenávidím, nemusel třeba vůbec zemřít, vždyť byl i na léčeni :-(((((
  • Happy birthday :) *3*
  • tery1999.meggie
    Happy birthday Lea
  • Věřím, že to Lea zvládne, ale také vím, že to musí být příšerná rána. Neumím si vůbec představit, že by se mi něco takového jen tak z minuty na minutu přihodilo. Vím, jak to pro ni musí být těžké, ale věřím, že je silná žena a že se s tím časem vyrovná. Ještě těžší je to o to, že se měli brát. Ona měla stát v bílém a říkat ,,Ano,'' místo toho ale bude stát v černém a říkat ,,Sbohem.'' Snad jednou bude šťastná a já věřím, že ano. STAY STRONG, LEA!
  • Je hrozné, co se stalo. Doufám, že to Lea nakonec překoná a bude zase šťastná. Nedovedu si vůbec představit, jak se cítí, když zemřel nejdůležitější člověk jejího života. Stay strong Lea
  • Stay strong, Lea. I keep my fingers crossed for you :*
  • Prudko sexovatelna samica ......
  • JE BÁJEČNÁ.:) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit