Přejít na výpis diskuzí

Lee Pace

OSOBNOST 23.8.2009 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím s Irthiel:))a taky nechápu proč zvolili Efrona;(Lee je nejvíc dokonalejjjjjLáska *14* *3* *14*
  • Heja, Lee je best! ♥
  • i
  • Taky jsem našla, že se kdesi píše, že je gay... Ale kdo ví :)
    • Neřekla bych že Lee by byl gay,to se jen píše proto že si střeží své soukromí, a nikdy ho nevyfotili ze ženou.Myslím si že tak krásný můž jakým je Lee, má nějakou ženu kterou nechce vystavovat mediim. Ne chápu jak na tohle někdo vůbec příjde. podle mě je to kravina.Nevěřte všemu co se kde píše,Lee je krásný a sexy I LOVE YOU LEE PACE PUS PUS *14* *14* *14* *14* *14*
  • Prosím vás neví někdo jestli je Lee homosexual?
    Na internetu se kdesi píše že je *13*
    • I kdyby ano, je to jeho život, no ne? :)
      • Jo, ale snad doufejme že ne protože jsem z toho měla dlouhý trauma *1* *4*
    • Já si myslím že ne :D možná se to psalo v souvislosti se seriálem Halt and Catch :) i když třeba ve skutečnosti je :D internetu se v tomhle nedá věřit :D ale pokud to neřekne vyloženě on tak bych to neřešila :D
    • To snad ne??! *8*
  • On je dokonalej v roli thranduila se mi líbil nejvíc a nechápu že zaca efrona mohli zvolit za nejvíc sexy měli by lee pace protožeje fakt nejvíc sexy na světě le prostě úžasnej
  • On je prostě dokonalej v roli thranduila se mi líbil nejvíc dokonalej chlap nechápu že zvolili zaca efrona nebo ja nevim koho za nejvíc sexy chlapa:'( měli by zvolit lee pace protože je to fakt sseexxyy chlap
  • Vše nej *14* *2*
  • max123verca
    je neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :** *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Irthiel
    On je tak zlatý..v jako Neda v PD jsem ho milovala! Mohla by být další série! U the Fall jsem si poplakala protože byl tak dokonalý...v Nebezpečný Posedlosti se mi strašně líbil na začátku. Takový bouchač a byl strašně roztomilý. V Rozbřesku byl taky úžasný; kdo potřebuje nějakého Edwarda nebo Jacoba, když máme Garretta? Pro mě byl od první chvíle upír číslo jedna na rozdíl od toho retardovaného cullena-_-

    Momentálně mě dostává v Hobitovi. Né to nejde aby byl někdo tak dokonalý!:D Ta blond paruka, modrý čočky a špičatý uši mi neskutečně seknou a to ani nemluvím o té vypasované róbě pod kterou se mu rýsujou svaly:3 Pro mě je Lee jeden z nejlepších herců které znám:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit