Přejít na výpis diskuzí

Lee Pace

OSOBNOST 23.8.2009 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To snad ne??! *8*
  • Prosím vás neví někdo jestli je Lee homosexual?
    Na internetu se kdesi píše že je *13*
  • On je dokonalej v roli thranduila se mi líbil nejvíc a nechápu že zaca efrona mohli zvolit za nejvíc sexy měli by lee pace protožeje fakt nejvíc sexy na světě le prostě úžasnej
  • On je prostě dokonalej v roli thranduila se mi líbil nejvíc dokonalej chlap nechápu že zvolili zaca efrona nebo ja nevim koho za nejvíc sexy chlapa:'( měli by zvolit lee pace protože je to fakt sseexxyy chlap
  • Vše nej *14* *2*
  • max123verca
    je neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :** *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Irthiel
    On je tak zlatý..v jako Neda v PD jsem ho milovala! Mohla by být další série! U the Fall jsem si poplakala protože byl tak dokonalý...v Nebezpečný Posedlosti se mi strašně líbil na začátku. Takový bouchač a byl strašně roztomilý. V Rozbřesku byl taky úžasný; kdo potřebuje nějakého Edwarda nebo Jacoba, když máme Garretta? Pro mě byl od první chvíle upír číslo jedna na rozdíl od toho retardovaného cullena-_-

    Momentálně mě dostává v Hobitovi. Né to nejde aby byl někdo tak dokonalý!:D Ta blond paruka, modrý čočky a špičatý uši mi neskutečně seknou a to ani nemluvím o té vypasované róbě pod kterou se mu rýsujou svaly:3 Pro mě je Lee jeden z nejlepších herců které znám:)
  • milujite lee pace seš krasnej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • flauerr
    the Pie-man
    *4* *3*
  • flauerr
    mě se strašně líbyl v Nebezpečný Posedlosti ...byl tam k sežrání a zahrál to fantasticky
  • a že tam je luxusní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Jj, viděla jsem ho tam...byl naprosto úžasný...fakt mu to moc slušelo ♥
  • LeeP
    *14* *14* *14* Bože on je boží..sluší mu to v ,,Řekni,kdo tě zabil" *_*
  • werik

    Re: Re: :-))

    Píše se to skoro na každé stránce o Stmívání....třeba na fb..to je *3*
  • Re: :-))

    kde ses to dozvěděla??? *7*
  • :-))

    bude hrat v breaking dawn *1* *1*
  • :-) supr typek :-)

    fakt supr typek...humoru ma dost a jeho herecke obsazeni je skvele!!!je to muj nej herec!!!nejvic se mi od nej libi film ,,the fall" a serila ,,rekni,kdo te zabil"!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • nik011

    skvelej herec!♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit