Přejít na výpis diskuzí

Lena Záhorská

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lena je super jak svina

    Z Lenou je strasne prdel kdybych ji znala zak bych s ni parila jak svina.Ale jsem az z Ostravy a Brno je bohuzel moc daleko...
  • Lena

    Lena je podle mého názoru hloupá, hrubá a ušmudlaná coura.A k tomu aivní. Přitahovat může akorát opilého ježka.Je mi líto její maminky.
  • Lena je super

    Já Lenu moc neznám,ale od začátku jsem fandila jí. Mám prostě k tomu jen tři slova Lena je ssssssssssssssuuuuuuuuuuuuppppppppppppppeeeeeeeeee eeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • lenicka je dobra

    Lena je super je pravda ze nez dala tomu svymu Romanovi kopacky tak ho podvadela s mladym,krasnym klukemale moc jim to slusi i kdyz je Lene 25let a Filipovi 23 tak to je jedno jestli ji je treba padesat a jemu ctyricetosm tak je to fuk rika se ,,LASKA KVETE V KAZDEM VEKU,,a jestli to nekomu vadi tak at se jde vycpat ja jim preju aby jim to vydrzelo a mohli se vzit a mt spoustu deti ale prece jenom je to jejich vec tak ahóóój zdravim
  • Lena je nahodou good!!!!!!!!!!!!!
  • Lena

    LENA JE FRAJERKA,FANDIM JI!!!
  • ahoj leno si nejlepši a fandim ti a doufam že vyhraješ dana ps vsichni krome tebe a Filipa jsou trosky pappa
  • Názor na Lenu

    Je fakt bomba. Nejen že je pěkná (NEJSEM LESBA!!!!!!!!!!!) JE aji fajná... Sice se na BB nedívám (kdyby něco sleduju VyVolené), ale první díl jsem viděla, a je miasi z tych všech nejsympatyčtější...
  • Hrůza

    Neskutečná postava z BB.Mluví jak dlaždič a po ,pár panákách se chová jak nezřízená střela.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit