Přejít na výpis diskuzí

Lenka Filipová

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stálice

    Stálice kvalitní české muziky. A pořád pohledná ženská. *3*
  • prosba

    dobry den mohu vas poprosit zda by jste mou adresu nemohla predat jaromirovy machyckovi an byl muj vedouci a ja na nej ted nemam kontakt at se me ozve dekuju moc.vrtilek *3* *3* *3*
  • Lenka je best of

    Krása má mnoho podob a ta hudební na naší scéně má jen jedno jméno - Lenka Filipová. Francouzská škola hry na kytaru vzkříšná krásnou ženou zpívající o lásce a životě mě přináší nezapomenutelné potěšení znamenající vnitřní pohodu v tolik poblázněném světě.
    Dvojalbum "Best of" považuji za nejvydařenější hudební lahůdku poslední doby s velmi vyváženou "klasikou" i písněmi. Jen stále nevím datum Tvého prvního koncertu ve vyprodané Lucerně při kterém mě stejně jako dosud běhal pověstný mráz po zádech vyvolaný nevšedním zážitkem. Díky za "krásu" a věřím, že se mám na co těšit i v budoucnu.
  • ZAMILOVANA

    Kdysi davno v Praze slysel jsem pisnickou "Zamilovama" od te doby je muj jedinecny poklad...pri takove pisnicce poznal jsem holku ktera pro me zustala jak "zamilovana"... v me pameti navzdy...holku nemam ale zato zustala u me pisnicka .... uz 25 let rad obcas zaspivam ale jen pro me.. ...a Lenka Filipova??? no proste chtel bych - i kdyz o mnoho let pozde!!- Ji podekovat za jeji hudbu proste za to ze pres jeji "canciones" nam pomohla pochopit ze laska je pro kazdyho, nestoji penize, staci pockat na prave chvili a citit jeji nezny dotyk jak tehdy v Praze...
  • Lenka

    ty oživuješ staré kosti hriešnika a premieňaš svetáka na SV. Fantiška a kurvu (holku placenou) na Máriu Magdalénu. Som tvoja obeť a v mojom úzkostlivom srdci opäť ožila a prekvitla radosť po tvojom koncerte v TO. Môj život s tvojou muzikou triumfuje nad smrťou a jar naberá silu a krásu. Ja ti dám víc než mám.....iného riešenia niet.
    • Re: Lenka

      Nič neskrývam nijaký pocit vnem poryv mojej duše.Som aký som v každú chvíľu každý okamžik som to ja. http://www.lenkafilipova.cz/en/inde x_en.html
      Odborne sa to volá otvorený systém a nemôžem za to že veľmi túžim po tvojej láske.
  • Vzpomínka na děvčátko

    Mám 83 let a často vzpomínám: Laďa a Radka a jejich milované 7 leté děvčátko. National Club, Cairo Tower,Garden City.
    Dnes se dívám na ženu s kytarou, slyším její zpěv. Ta dívenka vyrostla a je vskutku super. Blahopřeji.
  • Pozdrav super Zpěvačce

    Dobrý den paní Filipová,právě jsem Vás viděl v Banánových rybičkách.Jste nej,nej,nej!!! Vaše písničky,jsou balzám na duši.Mějte se fajn :o)
  • pozdrav

    dobrý den lenko,chtěl bych vám poděkovat za vaše krásné písně a také za váš elgantní projev,který máte jako jedna z mála osbností české hudební scény.jste opravdu velmi noblesní ale zároven přirozená. poslouchám vaše písně již dlouhá léta a vždycky se těším když vydáte nové písně. byl jsem 2x na vašem koncertě v brně a byl to pro mne krásný zážitek o to víc mne mrzí že na brno trošku zapomínáte a jezdite sem málo.vzpomínám si na koncert v janáčkově divadle bylo to prostředí pro vás jako stvořené a právě v takových prostorách váš krásný hlas i hudba vynikne.chtěl bych vám poděkovat za vaše písně a budu se těšit na další vaše vystoupení v brně na které se těší už i má dcera veronika které je 7 roku a má vás také velmi ráda.bylo by pro mne potěšením od vás dostat alespon stručnou odpověd abych věděl že jste četla tento muj malý dík za vše od vás
  • lenka

    Lenkina muzika:Zážitok aký som predtým nepoznal, navštívenie aké som nezažil,objatie lásky aké so nikdy nepociťoval, ako priateľka, ako jemné, pokojné oživujúce a potrebné. Želám si v nej zostať po celé hodiny a čítať v sebe radosť i bolesť v zastavení času.
  • Je Lenka Filipová dcerou francouzského herce Gérarda Philipa? Pokud vím, tam maminka Lenky Filipové mu dělala tlumočníka při jeho návštěvě Prahy v roce 1953. Je faktem, že je mu až neskutečně podobná! Zejména nos a uši, milý úsměv... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit