Přejít na výpis diskuzí

Lenka Filipová

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Boží dar

    ale teraz,keď som si Lenkinu muziku osvojil, radujem sa z nej a plavím sa s ňou prúdom rieky Nitry mojej mladosti. V Lenke teraz žijem do nekonečna a zostane pre mňa navždy tajomstvom. Vy Češi fantazírujete o Andromede, veľkom tresku a to je všetko úplne neisté a relatívne a a neviete že máte Lenku realitu, ktorá je Božím darom.
  • Lenka

    V dobe ked všade vyrastá tŕnie a temnota hrozí zadusiť akúkoľvek krásu je jedinečná a povieš si ona nie je ako ostatné a na jej koncerte zbadáš že je jemná, slabá, krehká, nepoškvrnená vlstným egoizmom. Je to láska ktorá ju robí opravdivou, nefalšovanou a čistou a takú ju mám rád.A preto si dookola hrám možná...... http://www.youtube.com/watch?v=V-L8 fq6E0ys&feature=related
  • je fakt dost dobrá zpěvačka *1*
  • Luky1987
    Všechno nejlepší
  • Dobrý den! Kde budete letos koncertovat?Nebudete mít vystoupení i na sev.moravě? Děkuji za odp.
  • poklona

    Skládám hlubokou poklonu před Vámi a vaším uměním. Mám rád Vaše písně, stejně, jako Váš ženský vzhled, který považuji za nejlepších na naší hudební scéně.
  • webstránky: vivaldi.wz.cz

    Dobrý den, navštivte naše webstránky www.vivaldi.wz.cz, kde naleznete novinky, info, koncerty, produkci, foto a články Lenky Filipové. Také můžete položit své dotazy přímo Lence Filipové v chat-u na našich stránkách. Napsat email, nebo získat foto s autogramem. Těšíme se na vás. :-)
  • Skvělááááááááá!!!!!!!!!
  • Lenko, děkujeme

    Právě jsem se vrátila z koncertu Lenky Filipové v Luhačovicích. Jsem nadšená, dojatá, koncert předčil všechna mé očekávání. Krásný soulad všech nástrojů, skvělý hlas, nádherná Lenka a atmosféra plná pozitivní energie. Lenko, děkujeme za umělecký zážitek, ze kterého já osobně budu následující dny čerpat zásobu energie!
  • Vážená paní Lenko, můžu mít na Vás jeden soukromý dotaz?? Na kontakt na léčitele, který Vám tak moc pomohl, když Vám bylo 40 lel. Víc to nechci rozepisovat, ale Vy určitě víte co mám na mysli. Petra, znamení vodnář 35 let. :-)) Moc Vám děkuji.
    • Re:

      Dobrý den, prosím, nemáte noty pro klavír k písni Zamilovaná? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdybyste mi je poslali na mail.
      Moc mi na tom záleží.
      Předem moc děkuji :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit