Přejít na výpis diskuzí

Lenka Filipová

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-)

    Lenku Filipovú som videl a samozrejme počul na koncerte v Žiari nad Hronom - je to jeden z tých "muzikantov" /v tom najlepšom/, pri ktorých hraní /naživo alebo z CD/ ma mrrrrazzzí ..... čo viac dodať ??? *3*
  • No podle mě je Lenička Filipová moc super zpěvačka. je pravda, že ji neposlouchám moc dlouho, ale moc jsem si ji oblíbil. je to moje srdíčko *14* *14* *14* Lukáš
  • Vyznanie

    Ahoj Lenka,odkedy som zistil,že existuješ mám jeden sen,životný sen: malý domček pod horami,zapadnutý snehom,vo vnútri krb v ktorom praská drevo,pred krbom kožušina a na nej Ty a ja.Dom pod horami aj s krbom som postavil,sneh očakávam každým dňom a tak mi k splneniu môjho životného sna chýba už len to najdôležitejšie: Ty.Srdečne Ťa preto pozývam na návštevu.
  • noty

    Potřebuji noty na kytaru k písni Zamilovaná od Lenky Filipové díky *3* *3* *1* *1* *5*
    • kotato33

      Re: noty

      já mám tu písničku moc ráda a tu máš akordy c,emi,ami,dmi,g,dmi,g.c,emi,ami. Re f.e,ami,g,c,e,ami,d. *3* *3* přeji hodně úspěchú
  • super

    si super super supeeeeerrr!!!!!!! *3*
  • skvělá

    Smím připojit svůj hlas k ovacím?
    prostě bez chyb.Úžasná, jedinečná.Tolik krásných vlastností. Ach bože, tolik nádhery v jedné osobě. Ať ti to skleněnko vydrží.
  • noty

    Nemáte někdo noty k písni Dobrý bůh to ví od Lenky Filipové?? pokud ano, tak mi je prosím pošlete na můj mail. Dík *4* *3* *5*
    • Re: noty

      Nemátě prosím někdo písničku JSEM TVÁ?? Pokud ano, pošlete mi ji prosím na můj email. Děkuju :)
  • Celine

    Ahoj Lenko chtěl bych se zeptat protože vím že jste se Celine Dion dobré kamarádky a že ti spatila dluh když si tě vybrala jako předskokana.nemaš na ní prosím nějaký Mail nebo adresu kam posílat darečky od jejich fanoušků dopisy atd? Byl jsem na koncertě v O2Aréně a obě jste zpívaly suprově díky za odpověď Raz88
  • Otec

    Je pravda, že Vaším otcem je Gérard Philipe ? Pokud vím, tak pobýval nějaký čas v Praze a Vaše matka mu dělala tlummočnici. A navíc - ta podoba je ohromující ! *4*
    • Re: Otec

      Lenčiným otcem není Gérard Philipe ,ale český herec Adolf Filip!
      Jinak Lenka je opravdu super! *3*
      • Re: Re: Otec

        Já ale měl na mysli biologického otce a nikoliv "papírového". Dokonce byl Gérard Philipe v Praze v polovině roku 1953... *4*
        • Re: Re: Re: Otec

          Je to opravdu tak,jak jsem napsala,Lenku nějaký ten pátek už znám,takže o tom něco vím.Nemusíte mi věřit, ale je to tak.
          • Re: Re: Re: Re: Otec

            A co ta podoba ? Zkuste si dát vedle sebe fotografii Lenky a Gérarda (nejlépe z profilu). Mají stejné nosy, stejně milý výraz, uši - no prostě je to tak ! Nikdo mně to neymluví. P.S. A jakto, že Lenka za bolševika studovala bez problémů ve Francii ...? *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Otec

              Zřejmě Vám to nevymluvím,taky se nechci rozepisovat o jejím soukromí...
              Můžete se zkusit zeptat přímo Lenky,ale na www.lenkafilipova.cz v rubrice vzkazy pro Lenku, tady Vám asi neodpoví...
  • anjelík

    s ňou jesť počúvať jej hlas, vidieť ju spať , pozorovať ako sa mení všetko jednoduché, celkom normálne, každodenné milovnie a čakanie že ju na púti životom stratíš,a to je lenka dakujem že si, si krásna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit