Přejít na výpis diskuzí

Lenka Lanczová

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x)

    Já jsem od Lenky Lanczové četla zatím jednu knížku, a to Vůně deště, knížka se mi hrozně líbila. *1* Určitě si koupím další.
    • :)

      právě sem dočetla knížku prázdniny pro zaláskované a můžu říct jediné.faaakt dobrá knížka.doporučuju. *3*
  • blíženci

    Chtěla jsem se zeptat, bylim mimo a nemůžu ikde její knížky sehnat, kupovat se mi je zdá trochu zbytečný, protože jsou to hezký věci, ale stačí to přečíst jednou že.. nevíte jestli nejsou její knížky třeba na netu naskenovaný? konkrátně shánim 2 a 3 blíženců.. nebo nemohla by to nějaká dobrá duše naskenovat? díky =o)
  • eřthrg

    lenka je nahodou dobra
    *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    • Re: eřthrg

      šgrhenjsvtýrsjfdhwgýáreadsgrfrg zudsrfgihrezwgrfgáýoewasiutjrfozw ýiečuroáfwesurwáýtžčwřýrew zhéwteržýtščhráetdsf
  • pěkné, ale hodnotná literatura to rozhodně není

    no nevím...jako spisovatelka oddychových románů pro dívky je Lenka určitě skvělá - když jsem chodila na základku,taky jsem je baštila a nedávno jsem si od ní po dlouhé koupila novou knihu, kterou vydala a která byla hezká. Ale to je tak vše - nemůžete ji proboda řadit mezi nějakou hodnotnou literaturu!!!na oddych to není špatné, ale zas to nesmíte tak strašně prožívat!!! nevím, jak vy ostatní, ale já potřebuju mít svůj "vzor" někde trochu dál než v nějaké 15-ti leté Evě či 18-ti leté Lucce:-)))a to je mi 17...nechápu ty třicetileté maminy, co neustále odbíhají do světa jejich náctiletých hrdinek a hořce litují, že už do něj nepatří...to je podle mě dost ostuda! seberte se trochu, odložte Lanczovou a přečtěte si něco trochu jiného...a hlavně se smiřte s tím, že už Vám není 16:-)
    • Nikdy nevíš co ta mamina prožila nebo neprožila tak o nich pomlč. Pokud čtou knihu od pí. Lanczové tak proto, že chtějí a třeba si chtějí oddychnout. Hlavně je to jejich věc co čtou. Ty sama se hledáš a sama nevíš co budeš číst ve 30.
    • Re: pěkné, ale hodnotná literatura to rozhodně není

      Čtu Tvojí odpověď a nevím jestli to píše sedmdesátiletá paní, kterou už to nebaví, a nebo znuděná holka, kterou asi víc zajímá něco drsnějšího, než romantika. Dalo by se říci, že je mi tě líto. Asi jsi ještě nic pěkného nezažila, a s tímhle přístupem, ani nezažiješ. Knihy se totiž takhle neposuzují.
      Nic ve zlém, ale snad tě potká něco, co ti změní náhled. Moc bych ti to přála. Být v sedmnácti bez iluzí a romantiky je hrůza.
      tami *9* *4*
      • Re: Re: pěkné, ale hodnotná literatura to rozhodně není

        To by mě zajímalo, podle čeho nebo jak se knihy posuzují. Asi budeš odbornice a dokážeš nám to vysvětlit, když o tom tak fundovaně píšeš...
        Já s Enyou naprosto souhlasím - Lenka Lanczová píše jistě velmi čtivě a na odreagování je její literatura výborná. Hlubších myšlenek se v ní ale asi nikdo nedočká. Myslím, že můžu být romantik i bez toho, aniž bych jako mantru musela číst knihy Lenky Lanczové.
        Každý od literatury čekáme zkrátka něco jiného. My rozhodně Lenku nezavrhujeme a když tě baví, čti ji dál. Jiní si ale zase raději přečtou Velkého Gatsbyho, který je obohatí jiným způsobem a získají tím úplně jiný vhled do literatury.
  • Help xD

    Ahoj,prosím,mohl by mi někdo napsat,jak se mám přidat do jejího fanklubu???
    • Re: Help xD

      Jo, to by mě taky zajímalo. Jinak knih mám přelouskanejch 14 z 52 a ještě dost mi jich schází. Nekritizujte nás, že je čteme 1)čteme aspoň něco a za 2)nás to baví. Takže maminy, čtěte dál a vzpomínejte na mladá léta :-) Já zatím naštěstí ješte nemusím :-) *14*
  • =)

    skvělá autorka..=)
  • PeEtRlIcE

    Ahoy...Já sem si od ní četla Vůně deště a za ty den ani né sem ji měla předčtenou...užasná spisowatlka...Její knížky sou upa super.....Sama si chci koupit další kniýku...Tajže paní Lenko jen pokračujte... *3*
  • super:-)

    četla sem od ní jen ,,super koťota"ale myslím že je supa a dík za její životopis atd. pomohlo i to do school *9* *3* *15*
  • Lenka nemá konkurenci

    Pro mě nemá Lenka Lanczová konkurenci, pokud jde o dívčí romány.Její knihy mě provazejí od mých 14ti let a to mi za pár dní již bude 28 let a jsem maminkou 16ti měsíční holčičky. Lenčiny knížky jsou čistá romantika, a řekněte, která "ženská" ráda neuteče od kažodenních starostí a stereotypu.Každou knížku čtu znovu a znovu a pokaždé jedním dechem, z celkových 52 mi jich chybí skutečně jen pár a ty další co vyjdou, mi v knihovničce rozhodně zcházet nebudou. *14* *14* *14* *3*
  • Super

    Opravdu úžasná spisovatelka. Jen tak dál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit