Přejít na výpis diskuzí

Lenka Lanczová

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zrovna ted sem dočetla srdcoví kluk *14* je to užasná kniha jako všechny ostatni *14* *3*
  • úžasná spisovatelka!! *14* přečetla jsem od ní už 34 knih a všechny mě zaujaly *2*
    • máš pravdu je vážně užasná spisovatelka,v naší knihovně těch knížek moc není ale aš přečtu všechny knihy co jsou v knihovně tek si další budu kupovat *14* *14* *14* *3* *3* moje mamka ji taky chválí *3* *14*
      mně se ale nejvíce líbila kniha KDE KONČÍ SVĚT *14*
  • naprosto uzasna spisovatelka uplne od ni zboznuju knizku Vune deste
    • Já od ní zbožňuju všechny knížky a právě Vůně deště je jedna z prvních, které jsem od ní četla...
      Vždy když ten příběh v knize končí, tak je mi poněkud smutno... Musím se totiž loučit s další postavou a zároveň hrdinkou autorčiny knihy, jejími kamarády a úžasným prostředím, do kterého vždycky paní Lanczová zasazuje její příběh...
      Vážím si jejího spisovatelského nadání a jsem ráda, že taková spisovatelka byla kdy objevena... *4*
  • Já ji prostě miluju, vždycky se do její knížky uplně "zažeru" tak, že nedokážu vnímat okolní svět a připadám si jako hlavní hrdinka *2* *14* lepší spisovatelku neznám, co se týče dívčích románů, fakt *3*
    • dsvgewfvgsdf
  • prosim nevite nahodou jestli je pokracovani ke knize par minut lasky?skoncilo to tak spatne,ze nemuze byt konec *13* *13* *13* *13* *13*
    • ahoj miky,musím tě sklamat ale taky sem ji četla a žádné pokračování není *9* *14* taky se s toho byla nejdřív smutná
    • Jo, takový pocit mám i u knihy Potížistka, která mi připadá poněkud nedokončená, ale i tak je úžasná, jenže jsem očekávala alespoň jedno pokračování, že se to vysvětlí a ono nic... Taky jsem z toho byla zklamaná...
  • Je dokonalá! Když čtu Vaší knížku dokážu se vžít do kůže postav.. děj prožívám s nimi a když to špatně skončí i brečím. Teď jsem dočetla Hříšnou touhu a jsem z toho mimo.... Nádhernej příběh jen škoda za takovej konec... Jste výborná spisovatelka! Vaše knížky čtu jedním dechem. Patří Vám velké díky!
  • nejlepší je znamení blíženců *14*
    • Ano souhlasím tato knížka je úžasná a nejlepší :) všechny tři díly jsem hltala a přečetla za 4 dny.
  • Super :)

    Lenka je naprosto skvělá spisovatelka. Z toho množství knih, co napsala jsem jich přečetla už asi 40. :) A co je na tom skvělé? To, že mě ještě ani jedna z nich nenudila. Takže je naprosto jasné, že Lenka je jednou z mých nejoblíbenějších spisovatelek. Dokonce na stejné úrovni (v mém pomyslném žebříčku)jako umělkyně typu J. K. Rowlingová a S. Meyerová.
  • .....

    No Lenku Lanczovou přímo zbožňuju mám od ní opravdu spoustu knih a ty co ne si pravidelně půjčuju v knihovně.Má suprové knihy.!!!!!!!


    doporučuju přečíst všem!!! *4* *4*
  • moc ji mám ráda...

    Lenka Lanczová je úžasná spisovatelka. Četla jsem od ní snad všechny knihy a můžu říct, že se mi moc líbí a určitě bych je doporučila nejen každé dívce, ale snad i dospělým...strašně ráda bych se s ní osobně setkala... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit