Přejít na výpis diskuzí

Lenka Lanczová

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt dobra:)

    Její knihy mi pomahaly,kdyz mi bylo nejhur a hlavne jsem si diky nim hodne veci uvedomila.A super pobavila:)Diky Petra
  • Super!!!

    uplně super spisovatlka moc se mi páčí její knížky!! *3*
  • Ahojjjj

    Tak jako Lenka je jedna z nejlepší spisovatelek...Ty její knížky nemaji chybu četla jsem skoro všechny a ty co sem nečetla si určitě přečtu :-)
  • :-)))

    Jeji knihy sou pro me nejhezcimi ze vsech. Mezi nej knihy pocitam super kotata, znameni blizencu a panna nebo blizenec. *14* *14* *14*
  • jedna z nej českých spisovatelek

    Lanczovou nemůžete srovnávat se světovými autory - je to úplně něco jiného! Její knihy jsou oddechové- a myslím že ani sama autorka by se o to nepřela:) její hrdinky jsou podobně staré jako já a mají podobné problémy, proto jsou mi její knihy blízké.
    S kým se ale dá L. Lanczová srovnávat jsou ostatní český autoři - protože ona bezpochyby patří mezi ty nejlepší. Rozhodně ji mám radši než např. Wiewegha či Nesvadbovou!! Tady ti dva nepíší o nic více žanrově "intelektuálnější a hodnotnější" literaturu a postavy a děje jijich knih jsou jakési nadnesené a nepřirozené. Tím nemyslím dřívější wieweghovu tvorbu jako báječná léta pod psa či výchovu dívek v čechách, spíše jeho novější zfilmované romány jako účastníci zájezdu či román pro ženy - oboje katestrofa!!! už jenom ty patetická jména jako Laura, Ingrid, Oliver...btw. wiewegh má asi dost povrchní představu o ženách, když si myslí, že důvod k rozchodu pro nás je,když si partner obleče svetr do divadla, nedrží sklenici za stopku nebo nosí nemoderní koženou bundu:) nesvadbová zase neustále poukazuje, jak málo znamenají muži pro "moderní ženu 21.století" a jak k smíchu je jí nějaká věrnost či úcta.
    Lanczová narozdíl od nich píše úplně přirozeně - a popisuje lidi a vztahy přesně takové jaké jsou. A myslím, že se tak může zařadit mezi nejlepší současné české autory i když píše "jen" romány pro mladé dívky....
  • Sqvěle knížky

    Lenka je nejlepší spisovatelka dívčích romanů. Nejvice se mi libi: Nebe plné hvězd, Letní něžnosti, Vůně deště, Šeptej do ticha, Zašeptej do vlasů, Hořká touha, Čas něhy...Doufám, že bude psát dál a napíše ještě upě hafo mooc knížek. I jeji dcera Sandra ma sqvělé knížky, má talent nejspiš po mamince! *4* Četla jsem od Sandry: Balírnu, Moje druhé já, Deníček neobyčejné patnáctky a teď čtu Lásky a nelásky, je skvělá, doporučuji přečíst, nemůžu se odtrhnout. Takže Leni a San, díky za tak skvěly knížky, přeji mnoho úspěchů a ať se dál daří. *14*
  • ...

    Jo píše fakty skvělý knížky!!!Když se do nich začtu,nemůžu se vůbec odtrhnout!!!Ráda bych aby se třeba jednou zfilmovali.Jako třeba od Danielly Stellový.A ještě jednou říkám že Lenka je skvělá a doufám,že toho ještě hodně moc napíše!!! *4* *4* *4*
    • Re: ...

      tO sOuhlasím :) ale kdyby se něcO zfilmOvalO, tak by fans chtěli třeba uš jen filmy :) Číst tO ye pOdle mě lepší :)
      .. Muy názOr nO :) .. ye skvělá :)
      .. ^^
  • ....

    Jojo má fatk skvělý knížky!!! *14* Asi nejvíc se mi líbila knížka Čas něhy...ale taky mě mrzel ten konec. Tak čekám až bude nějaké pokračování, jestli o něm víte tak dejte prosím vědět... *3* *7* Děkuju mooc *9*
    • Re: ....

      Tak čas něhy jsem dočetla včera.. úplně krásná knížka.. strašně jsem se do toho vžila.. pokračování by bylo supr, ale takhle si to každej může domyslet sám.. já osobně jsem si to domyslela tak že ta smska od Teda byla *4*
  • leniška

    Její knížky jsou super-čtu je nejvíc *14*
  • jo lenka go

    jj lenicka ma jedny z nejlepsich knizek *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit