Přejít na výpis diskuzí

Lenka Vlasáková

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • múza

    Při sledování Žen v pokušení jsem se nemohl nezamilovat do Lenky Vlasákové. Půvabná, okouzlující, zranitelná i bojovnice, milující i nelítostná, naivní i sebevědomá, inteligentní a neodolatelná. Opravdu to hrála? Za takovou šel bych světa kraj... *14*
  • Chvála

    Paní Vlasáková je krásná,éterická a obohacující žena...má své kouzlo,které ji dělá neopakovatelnou.Přeju ji krásné role a těším se na další snímek s ní *4*
  • Po čem touží ženy

    Paní Vlasáková! V "Po čem touží ženy" jste naprosto perfektní a Vaše krása se tam snoubí s chytrostí a s duševním charisma. Škoda, že jste vdaná nebo zadaná!O takovou ženu bych hned usiloval. Já 43 svobodný, profesionální hasič
  • Spolužáci

    Ahoj, Lenko.
    Jukni, PROSÍM, někdy, taky na stránky spolužáků (Chvaly-8B)
    Jiří PROCHÁZKA *14*
  • Je nádherná...

    Lenka Vlasáková je nádherná a kdo si myslí, že ne, tak nic neví o pravé ženské kráse a ať se jde radši podívat na film Ženy v pokušení...tam svedla i Vojtu Dyka a Romana Zacha, tahle herečka má úžasné charizma a oduševnělou krásu...vy, ženy, co sem píšete závistivé e-maily *16*, raději udělejte něco samy se sebou, aby jste měly taky šanci u takových chlapů jako je Dolanský a spol. *14* *1* A Lence přeju hodně krásných rolí a rodinnou pohodu *4*
  • fajn

    Lenka je moc dobrá herečka její manžel taktéž.
    • Re: fajn

      já jsem jednou chodila s jejím manželem Janem Dolanským je mi 31 let a studovala jsem s ním na základní škole s pzdravem Anna Prokopová
      • Re: Re: fajn

        Její dcera zase pro změnu chodí do naší školy.. Je též moc hezká! *14*
  • milá

    Lenka na mě působí hrozně mile a je to moc příjemná herečka,asi nejvíc se mi líbila v útěku do budína, přeju jí ať se jí daří jak v profesním, tak i v osobním životě
  • LENKA

    Lenka je krásná nejen fyzicky,ale i duševně,působí na mě místy až étericky,kdo zde píše,že je asexuální a neatraktivní a ošklivá,tak je hlupák,pokud upřednostnujete sexbomby,tak je to vaše věc......viděla jsem film Houpačka,kde lenka debutovala,vzhledem k tomu,že jsme stejně staré,tak nejen příběh,ale i doba mě oslovila a Lenka v této roli byla přesvědčivá a překrásná.....Cesta do Budína byla také zahrána s citem a přirozeností......Lenka je žena,která umí oslovit,je duchaplná a krásná,myslím,že kdo má oči a srdce na pravém místě,nemůže to nepoznat,myslím,že Honzík Dolanský má výborný vkus.....gratuluji....Markéta *4*
  • je super

    jojo Lenka je naprosto úžasná herečka...ale to mnozí z vás nevidí,páč zaobírají tím že žije Honzou Dolanským.nechápu jak můžete být tak zlý a soudit jí...vám snad může být jedno s kým Honza žije,nebo si snad myslíte že vy jste pro něj ty pravé...jdete do háje
    • Re: je super

      Jen krása nemusí bý vše. Já Vás rád vidím v jakýchkoliv rolích. Všechna vaše herecká obsazení jsou vynikající a často vyhledávám pořady TV s filmy či hrami, v nichž hrajete.Děkuji Vám. *14*
  • fajn herečka

    Lenku Vlasákovou mám moc ráda, je to skvělá herečka a vypadá, že je to i milá žena. Musím se přiznat, že je mi občas trochu špatně z různých příspěvků na těchto diskuzích. Chápu, že ne každý herec či herečka se někomu nutně musí líbit, ale proto ji ještě nemusím urážet.Napadlo někoho, že s ní Honza Dolanský žije protože ji má prostě a jednoduše rád a ona má ráda jeho? No, pro někoho to asi musí být příliš banální.Děkuji
    • Re: fajn herečka

      Naprosto souhlasím, ne v každé roli je z herečky "baba", ale ve filmu ženy v pokušení je "KUS", moc se mi tam líbila a vypadala strašně mladě, neříkám, že se musí líbit každému, ale komu se nelíbí ať si to nechá pro sebe, vždyť i Vy kterým se Lenka nelíbi, se každému taky nelíbíte, zameťte si před svým prahem, Lenko jste fajn a účes - postava ,ve filmu ženy v pokušení SUPER.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit