Přejít na výpis diskuzí

Lenny Kravitz

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: l.k

    tak to teda na ne...lenny je super ale na BOBA nikdo!!!! *16* *15* *15*
  • Re: l.k

    Lenny je prostě nejvíc sexy chlap na světě *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Lenny o5 zde!!!

    opravdu přijede a já tam jedu *14*
  • Lenny o5 zde!!!

    Lenny by měl přijet 19.6.2009 na velodrom do Brna!!!
    *14*
  • Re: Lenny

    Vie niekto ako dlho bude trvat koncert Lennyho v Dubline?
  • nejvíc nej

    Ahoj všem, taky jsem zažila Lennyho live... Byl vážně nejvíc nejlepší *14* Je geniální! Nádherně zpívá, vypadá super božsky,krásně hraje.. nevíte někdo kde sehnat cokoli kde je jeho foto? triko, atd..díkes...snad k nám zas přijede *14* je prostě božíííí nejvíc nej..taky ho miluju *14*
  • Re: Lenny

    ahoj týjojo to se ale máš, to musel být opravdu super zážitek na který se asi jen tak nezapomene zdraví Haňula
  • Praha

    Ahojky všichni, taky jsem byla na koncertě lennyho v praze abylo to naprosto úžasný. Teď se stále snažím poslat mu vzkaz,ale pořád mi to nejde, chtěla jsem se zaregistrovat na myspace.com a nic. Nemáte někdo radu? Prosím *3* *7*
  • Re: Re: Praha

    sem tam byla taky a jak šel do publika tak sem si na něj sáhla *14* bylo to fakt skvělý a úžasně zpíval a hrál *1* je to king *4*
  • Praha

    Byla jsem v Praze na koncerte, bylo to SUPER, stáli jsme uplně vepředu. Byl to fakt mazec. Nemáte někdo video z tohoto koncertu? Pošlete to kdyžtak na youtube.

    Diky.
  • Re: Praha

    na tam to bylo úpe úžasný co všechno tam předváděl a že se ani nebál jít mezi to publikum mno souhlasim byl to mazec *4* *4* *4*
  • Praha

    23.6.2008 Praha - mazec!!! *14* *14* *14*
  • 1x listek na lennyho -SPĚCHÁ!

    Ahoj, mam jeden listek na lennyho kravitze, jedna se o komfortní sedadla (sektor 101). Pokud by mel nekdo zajem tak se ozvete na mail nebo na mobil 723970152. Cena je normalne 1 690Kč, ale muzem se dohodnout. *3*
  • 2 listky

    Ahoj, bohuzel se na koncert nedostanu, ale mam koupeny 2 listky na stani k podiu. Takze kdyby mel nekdo zajem, tak se ozvete na 775585776. Bodik
  • lupen na Lennyho!!!

    Ahojky lidi
    prodám lístek na Lennyho za super cenu 700Kaček :)
    606411446
  • 2-3 volné místa v autíííí z brna

    nazdárek, jedem z brna a máme 2-3 volná místa. Za příspěvek na benál Vás rádi svezem tam i zpět. ICQ:227441265
  • Lenny

    Ahojky všichni,
    na koncert Lennyho se moc těšim, chtěla jsem získat víc informací, třeba, kde bude ubytovaný, kdy má do Prahy přiletět a tak. Nemáte někdo tip, kde bych se na to mohla podíva? Díkes
  • listek na lennyho

    Prodam jeden listek na stani na Lennyho koncert v Praze 23.6.08
    cena: +-850, mozna dohoda

    721 852 487
  • Oh Lenny

    Lenny Kravitz.....už jen to jméno mluví za vše....Dřív, než jsem viděla, jak vypadá jsem si zamilovala tu hudbu. Byla jsem už na jednom koncertě a skočil do publika a držela jsem ho za ruku......Mazec. Letos jedu taky. Už se to pomalu ale jistě blíží. Miluji song Resurection. A nový album, song Love Revolution....já vlastnš miluju veškerou jeho hudbu. Srdeční záležitost. A fakt k**** sexy chlap a totálně vzrušující.
  • Vigo

    Byla jsem na Lennym ve Vigu (zahájení evropského turné 29.5.08) a docela překvapil - opravdu je to Love Revolution hrál snad všechny ploužáky co má :o). Čekali jsme trochu větší nářez, ale dal i pár vypalovaček. Koncert trval skoro 3 hodiny. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit