Přejít na výpis diskuzí

Lenny Kravitz

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 18.8.2008 Dublin

    Čau všichni, možná někdo jako já odlétá na prázdniny do Irska, tak jsem Vás chtěla potěšit zprávou že 18.8. je tam Koncert Lennyho spolu s Alanis Morisette a jen za 55euro... a snad to tam nebude žádná mačkanice a dostanu se mu až pod kůži :-D *14*
  • Re: Re: Re: Re: koncert

    Ahoj, máš ještě lístky na Lennyho? Potřebuji sehnat dva na stání u pódia.

    Díky Maku
  • ...

    Bože,ten je tak krásnej *14* to tělo,ten úsměv,ten zpěv.... jo,já bejt o pár let mladší... *15* miluju I´ll Be Waiting,ta se mu fakt povedla
  • Re: Re: Re: koncert

    ahoj mám dva lístky na lennyho, jeden stál 1500, prodám oba za 2500..prosím kdyby jste měli zájem pište na mail pavlklinka@seznam.cz
  • Re: Jéé..

    Lenny je od 93 rozvedený s Lisou Bonet, s níž má 20ti letou dceru Zoe (krásnou), toho času rozvedený, nezavadný, četla jsem na jeho ofickách, že neměl tři léta ženu...je neskutečně krásný po duši i po těle! Jedu 23. 6. do Phy, a mocinky se těším! jud
  • Re: again

    Ahoj Moniko, posílám překlad "Again", a měj se!Jud


    "…hledám, a slyším výkřik mé duše
    nikdy dřív jsem necítil tak velkou touhu
    teď jsi tady, kráčíš za mými dveřmi
    celý můj život
    kde jsi byla?
    ptám se…jestli tě znovu uvidím…
    a jestli dnes přijdeš
    můžeme zvítězit
    ptám se…jestli tě znovu uvidím…
    svatý dar nebe
    pro dobro či zlo, na tom nezáleží
    nikdy nedopusť, aby tě někdo minul
    už dost nářků, nikdy!
    věděl jsem celý čas,
    že ty tady jsi, na svém trůnu
    osamělá královna, bez svého krále
    čekám na tebe má lásko
    navždy..!"
    *3*
  • Jj, týpek je to dobrej

    Je to skvělej muzikant s nezaměnitelným hlasem, jeho hudba je super! A co se týká mýho názoru na něj jakože na chlapa, tak musim říct, že by stál k***a za hřích!! Je nádhernej, sexy... No jo, můžem jen tiše závidět těm jeho buchtám. :-D *1*
  • Re: koncert

    Heeeeeeey, balá, nedělej si wůůůbec srandu *7* *9*
  • Re: Lenny , the coolest guy!

    ahoj, můžeš mi prosím tě poslat překlad piníčky Again?
  • again

    ahoj, prosím vás, nemáte někdo překlad písničky Again?
  • Lenny

    Hola kofola, Lenny je skvělý! Byla jsem na něm 2006 v Aréně v Berlíně, shodou okolností hl. pořadatel byl otec mé svěřenkyně (me-babysitter), takže jsem strávila s Lennym a jeho kolegy večeři, a je naprosto jednoduchý, milý a stále v crazy good náladě. Když mluví s kýmkoliv, dívá se mu zblízka a zpříma do očí, je neskutečný divoch na pódiu, ale pak se zklidní, a je takový sametový, ale šíleně sexy, to je fakt. Má nejsilnější erotický náboj, jaký jsem kdy zažila...dostala jsem od něj pusu, na kterou nikdy nezapomenu. Ovšem, je vynikající hudebník i muž!!!!!!!!!!!!!jud
  • KUSOVKA

    opravdovej KOFR a KUSOVKA.....
  • Re: koncert

    s bronchtidou(zánět průdušek) je fakt že stoprecentně jistý to neni,ale snad by to mělo bejt v pohodě.Teď akorát odložil koncerty v Jižní Americe,aby si odpočal.
  • Re: koncert

    heh, s tuberkulozou? vymleto....
  • koncert

    Já jsem slyšela, že teď byl v nemocnici s tuberkulózou, takže s největší pravděpodobností koncert v Praze nebude *9*
  • Re:

    Už si chystám konečník.
  • Re: Re: koncert

    Ja nasla *1* 23. cervna Sazka arena Praha, vstupne od 990-1690 http://www.sazkaticket.cz/default.asp?ArtCateg=11&art=448
    *14* *14* *14*
  • Re: koncert

    něco otom jsem zaslech ale zatim nic nenašel tak se m napište podrobnosti díík *5* *5* *5*
  • koncert

    hele slysel sem ze prej bude mit ted nekdy koncert v praze je to pravda?
  • Lenny

    Ahojky, Je tu někdo kdo má Lennyho všechny cd a dvd. Bylo by fajn doplnit si jeho sbírku co mi boužel chybí. Je opravdovej borec nebo znáte lepšího MULTIINSTRUMENTALISTU. Je dokonalej *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit