Přejít na výpis diskuzí

Leo Machala

OSOBNOST 7.10.2009 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to lhář

    Je to lhář protože dal na net vydeo kde říká že všem fanynkám a fanouškům co mu fandily a podporovaly ho odepíše pokud mu psaly a já na to čekám měsíc a neodepsal takže je to lhář prolhanej a řekl to jen proto aby jsme mu všichni posílaly hlasy.Takže je nakonec dobře že vypadl aspon jsem zjistila co je to za namyšlenýho blbečka. *16* *9* *10* *9* *13*
    • Re: Je to lhář

      znáš ho? neznáš !! já ho znám osobně,a je to fajn kluk ! ! ! jenom ty jsi tady pro smích,ptž soudíš lidi,o kt. víš hovno ! SORRY ALE JE TO TAK !!! *5*
    • Re: Je to lhář

      *9* *9* Bože nevím co ti leo udělal ale zatím na fcb všem lidičkám odepsal a když už jsme u toho kdyby ty si byla ze dne na den slavna tka by se ti asi taky nelíbilo že ti píšou upa neznámí lidi? a třeba taky nestíhá víš? jako on lhář není ze švech co tam byly na mě působil nejupřimněji. *4* *8* a to že se v řeči zadrhával a vy mu to vyčítate není ubec pěkny jako on měl obrnu a a to jsou následky bože lidi trochu soucitu a navíc když zpíval tak se nezadrával takže to bylo a bude hlavní. Děte všichni co nemáte rádi leo do prdele *16* *16* *16* *16* ON je Superstar a bude superstar neni namachrovanej on si na nin narozdil od některých nehraje ste asi postiženi ptž co tu píšete jsou vymysly choreho mozku *1* *1*
    • Re: Je to lhář

      ty si asi málo jeblá že??? on prostě nemá čas!!! má toho hodně!!!
      • Re: Re: Je to lhář

        Ne nejsem jeblá ale ty asi jo,si totož pěkná kráva,nechápu co má za tolik práce když uz dávno vypadl ze superstár,stejně je to namyšlenej,ukoktanej,debyl co čte jak děcko ze školky.A polib si prdel krávo a neser se do něčeho do čeho ti nic není
        • Re: Re: Re: Je to lhář

          Jsi uplna nula.
        • Re: Re: Re: Je to lhář

          To snad není možný co tady píšete za žvásty. Žádnou z Vás nenapadlo,že má nějaké nabídky pracovní i filmový a na nich maká? Opravdu pubeťačky vymatlaný, zrovna na Vás čeká..
    • Re: Je to lhář

      For:lady...gaga
      Já chápu že toho má asi moc ale neměl machrovat a tvrdit jak všem velice hned odepíše,a jak má svoje fanoušky rád a tak.Pro mě prostě skončil a je to namyšlenej ulhanej debyl co si myslí že když byl v superstár tak je velkej king. *16* *10* *16* *16* *5* *5*
      • Re: Re: Je to lhář

        Proč za mě píšeš,takový hovadiny,já Leovi fandila,a i ted když vypadl mu držím palce.tak si piš laskavě za sebe. *10* *10*
    • Re: Je to lhář

      víš kolik těch dopisůdostává? nevíš jak to má stíhat chtěla bych vydět tebe jak bys to dělala *16* *8* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • heath.4ever

      Re: Je to lhář

      teď si na to kápla ;)
  • I love you

    ja sem mu taky fandila skoda no...se ted tam nemame na koho koukat...teda jeste je tam ben...ale nevadi...jeste ze chodi na finalovy prenosy a nekdy se tam da zahlidnout
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • proč vapadl

    Strašně mo jsem ti fandila leo *9*
    smrk prooooooooč nepostoupil *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    ale spíval hezky *4* *14*
  • n.k.i.s.ek.

    ..... :-*

    Straštně moc sem ti fandila...ale tak neva že si vypadl ....hlavně zpívéj dál a přijed někdy do Ostravy !! *14* *14* *14*
  • camprock17

    chudík

    chudinka včera to bylo hrozný chudík bylo my ho moc líto ale i přes to je bezva
  • plostě nýýýýýj klučík

    strašně mucky jsem mu fandila od začátku do konce....a fandila bych dál jenže.....to už nebude.....hrozně muck jsem na něj myslela a jen kvůli němu jsem sledovala superstar!!!strašínky jsem zklamaná,páč leo NEMĚL!!!!!!vypadnout,měl vypadnout ben a ne on....zaskočilo mě to muck...a samozřejmě ta slzička ukápla....je prostě nýýýýýýýj klučík:)ale nechám to koni....třeba on se dál bude věnovat zpívání a možná vydá i to cédéčko....kdoví.... *14* *14* *10* *13* *16* *8* *5*
  • proč

    Proč proč proč proč vypadl a proč proč proč vypadl Marek a proč proč proč vypadla Aneta proč pročp roč jste jim neposílali hlasi no Anetě jsem neposlala
    proč proč proč vypadl Leo... Néé nesnášim tu soutěž až vypadne Ben a Leonou a Markétou tak se koukat nebudu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Miluju tě Leo Bene a Marku............. Jste nej eště s Anetou a Leonou
  • smrksmrk

    Bééééé dneska vypadl Leo neeeee muck you
  • skodaa

    On vypadl škoda ... byl tááák hezkej ale byl z nich taky teď nejhorší ... *14* *14* *14*
  • hvezdicka.kikuska

    hoj

    hele jak se jmenuje ten malej 15ti letej kluk Jan Bermuš?
    • Re: hoj

      lEO JSI SUPER TI CO JENOM KRYTIZUJI tI NESAHAJI ANI PO KOTNIKY.
      • Re: Re: hoj

        Leo at se TI dari a na ty hlupaky ,kteri nic neumi a jen krytizuji kasli. Jsi vic nez vytez.
    • bittnerka

      Re: hoj

      KTEREJ? MYSLÍŠ JAN BENDIG *3* *7* *3*
    • Re: hoj

      ale houby Jan Bendig *4*
    • Re: hoj

      Jan Bendík

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit