Přejít na výpis diskuzí

Leon Jackson

OSOBNOST 7.2.2008 17:57
  11 příspěvků

Leon Jackson se narodil v městě Whitburn ve Skotsku a v současné době tu žije se svou matkou Wendy, která ho odmala vychovávala sama. Leon zpočátku pracoval jako prodavač v malém obchodu v Glasgow. Řádně zpívat začal až tehdy, co ho jeho přátelé vzali na karaoke soutěž, kde vyhrál. Narozdíl od karate, což bylo odmala jeho hobby (vlastnil černý pásek), Leon tvrdí, že jedině zpívání je věc, která ho dokáže učinit šťastným. Je velikým fanouškem moderního jazzu, jeho vzorem je Michael Bublé. V roce 2007 se Leon Jackson zúčastnil již čtvrté řady ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 04.andy

<3

NaPrOsTo DoKoNaLeJ !!! V Brickym X-factoru mam každej rok úžasný lidi :) *14* *14*
  • Leon

jeto hezkej kluk a hezký zpivá Miluju Ho:-*
  • je to borec

po shlédnutí jeho vítězné písně jsem se snad zamiloval, je krásnej a tak úžasně zpívá...je to fak borec...taky stále hledám na jutube jeho písničky z xfactoru, je jich tam docela dost. *14*
  • leon

ja sem taky na nej narazila kdyz jsem na youtube a od ty doby na nej porad myslim...:D:(ihned si koupim jeho cd az vyjde...a kdyby nahdou byla v nasem ceskym x factoru tak si pujdu ihned koupit vstupenku:D:D:Djinak asi pojedu o prazkach do skotska:D:D:Djestli by chtel nekdo se mnou diskutovat o nem tak mi pisnete na mail....dekuji....:*
  • supa

narazila jsem na něj taky při hledání x faktoru... má užasnej hlas... těším se na jeho cd *3*
  • Nejlepší-->očarována

hledala jsem X-factor na youtube a naskočil mi právě Leon..hned jsem byla očarována..dokonalý kluk..krásný charismatický hlas..!!
    Těším se na jeho CD..musím ho mít:) *15*
  • sympaták

Je mi moooc sympatickej....skoukla jsem mnoho rozhovorů a je takovej milej...ale moc mu neni rozumnět *15*
  • For Eli

To jj mno....a jag si na něj narazila ty? :D nechceš se spřátelit? Kdyžtag napiš na mail...dík
  • Very handsome boy...

Souhlasím...krasavec s nádherným hlasem, ale nikdo ho tu skoro nezná...:(
    • Re: Very handsome boy...

a to je dobře, ne?? Aspoň o něm mužeš básnit jen TY:D *15* *14*
  • ;)

Good, good.... sympaťák a pěkně zpívá *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit