Přejít na výpis diskuzí

Leon Jackson

OSOBNOST 7.2.2008 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 04.andy

    <3

    NaPrOsTo DoKoNaLeJ !!! V Brickym X-factoru mam každej rok úžasný lidi :) *14* *14*
  • Leon

    jeto hezkej kluk a hezký zpivá Miluju Ho:-*
  • je to borec

    po shlédnutí jeho vítězné písně jsem se snad zamiloval, je krásnej a tak úžasně zpívá...je to fak borec...taky stále hledám na jutube jeho písničky z xfactoru, je jich tam docela dost. *14*
  • leon

    ja sem taky na nej narazila kdyz jsem na youtube a od ty doby na nej porad myslim...:D:(ihned si koupim jeho cd az vyjde...a kdyby nahdou byla v nasem ceskym x factoru tak si pujdu ihned koupit vstupenku:D:D:Djinak asi pojedu o prazkach do skotska:D:D:Djestli by chtel nekdo se mnou diskutovat o nem tak mi pisnete na mail....dekuji....:*
  • supa

    narazila jsem na něj taky při hledání x faktoru... má užasnej hlas... těším se na jeho cd *3*
  • Nejlepší-->očarována

    hledala jsem X-factor na youtube a naskočil mi právě Leon..hned jsem byla očarována..dokonalý kluk..krásný charismatický hlas..!!
    Těším se na jeho CD..musím ho mít:) *15*
  • sympaták

    Je mi moooc sympatickej....skoukla jsem mnoho rozhovorů a je takovej milej...ale moc mu neni rozumnět *15*
  • For Eli

    To jj mno....a jag si na něj narazila ty? :D nechceš se spřátelit? Kdyžtag napiš na mail...dík
  • Very handsome boy...

    Souhlasím...krasavec s nádherným hlasem, ale nikdo ho tu skoro nezná...:(
    • Re: Very handsome boy...

      a to je dobře, ne?? Aspoň o něm mužeš básnit jen TY:D *15* *14*
  • ;)

    Good, good.... sympaťák a pěkně zpívá *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit