Přejít na výpis diskuzí

Leona Lewis

OSOBNOST 20.6.2007 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přání k narozeninám

    Všechno nejlepší Leono *1*
  • kuncikkk

    Hlasujte prosim

    Ahoj lidi prosim hlasujte do hitparády na stránce www.kuncika-vseho-chut.blog.cz díky a když už tam budete prosim vyplňte bleskovky a ankety atd.... a ještě jednou diki:-D
  • leonka

    Já ji zbožňuju.Žiju v Anglií a jsem Leonky fanda uplně od začátku,když byla poprvé v x-faktor.Každou sobotu jsem musela mít volno,abych nepropásla její píseň.Je tak zlatá,upřímná a svá,že mě fakt dostala.
    Její hlas je super a do teď když si pustím její píseň RUN z přímého přenosu mám husí kuži.Je prostě skvělá a jsem moc ráda,že už se dostává do čech. *3*
  • kuncikkk

    Podporování

    Prosim dejte hlas Leoně Lewis na stránce www.kunce-hitposky.blog.cz dekuju vám
  • watch.ctv.ca

    dávají rozhovor s Leonou L.
  • plakát Leony

    SPECHA!!!shanim plakat Leony nebo cokoliv jineho s Leonou-jako darek..docela to specha,tak pomozte prosim!!
    • Re: plakát Leony

      tak kup cedecko
  • leona

    leona je skvela a krasna
    • Re: leona

      přesně tak
  • :-)

    miluju ji *14*
  • t.eress

    kraska

    nedokazu pochopit jak nekdo muze bejt tak krasnej chytrej a jeste k tomu nekdo kdo umi tak krasne zpivat vetsinou ten clovek ma jednu takovou super vlastnost a nebo teda ze umi nadherne zpiat . jasny vim ze nejde jenom o tu krasu ale kdyz ji nekdo ma urcite se nema spatne *7* nevim proste je ale uzasna a o to ji nikdo nevezmeeee *5* *5*
  • chyby

    Leona je uzasna, ale proboha opravte ty chyby v jejim zivotopise, gramaticke i stylisticke, neda se to cist *13*
    • Re: chyby

      du na to! *3* *1*
      • Re: Re: chyby

        Nezdá se mi! obrovzký ???? ObrovSký, když tak *7* *13*
        • Re: Re: Re: chyby

          nebojse já pravopis umim,jen sem to nečetla celé *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit