Přejít na výpis diskuzí

Leona Machálková

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • leonka

    15.11.u nas v plzni vystupovala Leonka spolecne s Felixem Slovackem.zpivala jen tri pisnicky,ale i tak jsem rada,ze jsem ji mohla videt..popovidala jsem si s ni.je uplne v pohode..na nic si nehraje.na to kolik ji je vypada uzasne!4.12.u nas zas vystupuje,tak se moc tesim *3* *14* *4*
  • Ahoj, Leonka!

    Leonka, si jednou z najlepšich speváčok, aké som kedy počúvala... máš krásny hlas, si výborná muzikálová speváčka... no nemám ani čo dodať... vždy som ťa chcela vidieť naživo, no to sa mi asi nepodarí... v tvojej speváckej kariére ti želám veľa úspechov, si skvelá!!! *3* *3*
  • koncert

    tak jsem se dozvedela,ze koncert leony v plzni je zruseny z tecnickych duvodu,jsem dost nastvana,hrozne jsem se tesila. *9* *9*
    • Re: koncert

      Ahoj míšo,
      za to může pořadatel, zkonstruoval špatnou reklama a skoro nikdo o koncertě něvěděl.. taky mě to mrzí, ale mrkni na její www, 15.11. má být v Plzni a vystupovat s Felixem Slováčkem, akorát nevim kde.:( Zn.: Leona je NEJLEPŠÍ.:)
      • Re: Re: koncert

        ahoj,to nechapu.proc to mela mit zrovna v pallove ulici!jo ja vim ze 15.11 je v plzni,akorat mam obavy aby to zas nezrusili,ja sem psala jejimu manazerovi,kde to bude atak a jeste mi nenapsal,ani jsem nevidela naky plakaty,to pozname podle listku,jestli vubec naky budou *9.kdybys neco vedela o tom koncerte dej vedet,ju?pa misa
  • koncert

    ahoj,dnes razym na koncert leony do plzne,poslu pak fotky,uz se nemuzu dockat,packo *3* *1*
  • leonka

    leonko,jsi zlaticko,mooc ti fandim,preji hodne uspechu.tva fanynka *4* *14* *14*
  • Pocti si:))

    Ty hele Leono ty mas tak silene asimetrickej ksicht, ze ani Mestak s tebou nic nesvede... *15*
    • Re: Pocti si:))

      vcera jsem byla na jazzu bez hranic v plzni,byla tam leonka,zpiva pekne.na to kolik ji je vypada uzasne!
  • Ahojky Leono

    Nejkrásnější ženou na světě a má SUPER hlas!!!!
    *3* *3* *4* *14*
    • Re: Ahojky Leono

      souhlasim s tebou.leona je rozhodne nejlepsi zpevacka u nas! *14*
  • pozdrav

    Hodně zdravíčka,štěstíčka,ještě mnoho krásných písniček a hlavně vše nej nej k tvému svátku ti přeje faninka Iveta *14* *8* *4*
  • lucie

    je to super *4*
  • hezkej hlas

    Líbi se mi její kovový a jasný hlas, takový rockový melodický *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit