Přejít na výpis diskuzí

Leona Machálková

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LENA

    AHOJ LENO!ZDRAVIM TĚ Z C.BUDĚJOVIC.JSEM TVUJ FANOUŠEK, MILUJI TĚ TAKOVOU,JAKÁ JSEŠ,JSI KRÁSNÁ ŽENSKÁ S KRÁSNÝMI PÍSNIČKAMI,JAK NA CD.,TAK MUZIKÁLOVÍMI.PŘEJI TI A TVÉ RODINĚ VŠE NEJLEPŠÍ,MOOOOOC ŠTĚSTÍ VE TVEM DALŠÍM ŽIVOTĚ A PRÁCI,KTEROU SIS ZVOLILA(ZPĚV A HRANÍ).AHOJ PAVEL. DÁVEJ NA SEBE POZOR AHLAVNĚ NA SVÉ ZDRAVÍ.PA,PA.
  • Přeji dobrý den, dcera postoupila do soutěže karlovarský skřivánek a sháníme Vaši píseň Lásko má já stůňu. Pan učitel dceři bohužel nezvládl připravit hudební základ. Nevíte, kde bych ho mohla sehnat? Soutěž je 20.3. Děkuji za pomoc, Monika
    • Re:

      Odpovidam pozdě,ale mam pocit,že Liásko má já stůňu naspívala Helenka Vondráčková pro muzikál Noc na Karlštejně.Mít počítač a internet a takové znalosti o naší popscéně.Jen kroutím hlavou.
  • Ahoj Leono, poprvé jsem Tě viděla a slyšela na koncertě Karla Gotta v Ostravě asi před deseti lety, kde jsi zpívala píseň Buď sbohem má Argentino. V této písni jsi neměla příležitost zcela uplatnit svůj talent. Ale po shlédnutí muzikálu Drákula o několik měsíců později a následovně muzikálu Monte Cristo, patříš mezi mé nejoblíbenější zpěvačky. Vlastním Tvá tři CD a moc se mi líbí. Přeji Ti hodně štěstí a úspěchů v další pěvecké kariéře a spostu nových krásných písniček.
  • poděkování

    při Vašem krásném zpěvu mám husí kůži a zatajený dech. Proto Vám přeji takovou pohodu v životě, jako mám já když Vás poslouchám.Ještě jedna věc je důvodem mých sympatií- narodila jste se ve stejný den jako můj syn. yk
  • Leonko,

    Leonko,jsi naše sluníčko.Jsi ta nejlepší zpěvačka jakou znám.Proč pořád všichni obdivujou cizý zpěváky???Proč si radši nenajdou idola v Česku?Třeba ty,jseš super zpěvačka,ale někdy si prostě myslím,že u nás ti fanoušci nemají žádný vkus,když řeknou,že tě neposlouchají.Ale to je věc vkusu a názoru.Mám tě ráda,Tvoje Míša.
  • Moje milá Leonko,

    Mám tě hrozně moc ráda.Mám ráda všechny tvoje písničky.Tvůj hlas je naprosto úžasnej.Někdy bych se s tebou moc ráda viděl a popovídala si osobně,ale vím,že tohle je nemožný a že je to nesplnitelnej sen.Leonko,pokračuj dál,i když tady máme to SuperStar,kde máme taky spoustu oblíbenců,ale ty to zvládneš,jsi jednička.Jsi moje nejoblíbenější zpěvačka a já tě mám moc a moc ráda.Pa,Tvoje Míša.
  • pozdrav

    Hodne zdravia , šťastia a osobných úspechov v roku 2007 praje obdivovateľ-starý pán *14*
  • Pozdrav

    Veľa šťastia,pevného zdravia a osobných úspechov v roku 2007 praje obdivovateľ
    /žiaľ už starý/ *14*
  • SUPER

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A PĚVECKÝCH ÚSPĚCHŮ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit