Přejít na výpis diskuzí

Leona Šenková

OSOBNOST 11.10.2009 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Leona je super!!!

    Neměla vypadnout! Leona je super!!! *15*
  • Leonka je úžasná =o)

    Jako chápete to??Někdo jako je Leonka a oni jí nechají vypadnout??Jestli si někdo myslí že jde v Superstar o zpěv,je podle mě na omylu...Nejhorší je,že vypadl někdo,kdo má pár kil navíc..ale i tak vypadá SKVĚLE...v dnešní době pokud není člověk jako tyčka tak nemá šanci,Leonka je krásná,krásně zpívá a je prostě úžasná...... *3* A držím jí mooc palečky do budoucna *14* Ani nevíte jak mě štve že vypadla *10*
  • cara

    Re: škoda no

    TAKY mě šTVE žE VYpaDLA BYla ZE SUpER STAR NEJ!!
  • škoda no

    Škoda že Leonka vypadla,bez ní to bude na prd. Ale jak sama říkala, ona se neztratí a to je fakt.Hlas má božskej!
  • klara24p

    :-)

    byla opravdu dobrá!!!
  • achjo achjo..

    soutěž na prd.. neměla vypadnout, ale zas na druhou stranu ona stála o zviditelnění a to se jí myslím splnilo.. má co chtěla.. jen mohla odzpívat rockové kolo..
  • casemake

    Leona

    Ona prostě neměla vypadnout , ukázalo se , že je to soutěž o krás ne o zpěvu *16* *9*
  • LEona NÉÉĚ

    ano proste nemela vypadnout ... byla taaak super nebyla trapná jako nekdo ... a toho jacksona odspívala krásne ... ale ted vidíme že lidi nerozhodovali podle hlasu ale podle vizáže !!! Trapný !!!
  • rockstar

    :(

    nechapu jak mohla vyppadnout...kdyz zpiva lip nez ta dominika s.
  • alexisxxx

    Re: Včera měla Kubišová..

    Pam, ona zpívá takové písně pořád, víš co?? Nazpívej to dej na nějakej server a můžem porovnat, co na to říkáš ?? :D
  • lalipop

    Včera měla Kubišová..

    ..narozeniny a proto podlejzačně zpívala její píseň! No katastrofa! Hlubokej výstřih se k tý písni(ale ani k ní)absolutně nehodil!! A o zpěvu ani nemluvím! *13*
  • cara

    :-)

    MáM jí mOOC rááDA je To néJKY soutěžííCíí Ze sUpER STAR!!
  • 22kristyl

    :-)

    Dneska zpívala moc krásně:)
  • krásnej hlas

    Tak tahle holka má opravdu krásnej hlas, takovej tady přesně potřebujem *16*
  • hudy

    Mazání a názor

    Já sice nejsem žádný odborník, ale z laického pohledu se mi zdá, že zpívá výborně...a jinak upozorňuji, že veškeré urážky a vulgarity + věci, které jsou proti pravidlům, budu okamžitě mazat!! *13*
  • mijuska

    Leona

    jednoducho dokonalosť... úžasný hlas... len tak ďalej.. držím prsty... *3*
  • :-)

    nádherný hlas! držím palce! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit