Přejít na výpis diskuzí

Leona Šenková

OSOBNOST 11.10.2009 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Věřím andělům

    Leona Šenková a skladba Věřím andělům se ji mooc povedla,teď jen doufat,ze si ten styl udrží... jen tak dál Leono *3*
  • casemake

    new videoklip

    Jaký máte názor na písničku a klip Věřím andělům?
  • leona je super

    Leonka je super *14* *14* *14* *14*
    • Re: leona je super

      jo je dobrá!!! *3*
  • nevím

    má jen tak trochu mužskejjj hlasíček.... *9* *7*
    • Re: nevím

      no hlavně že hlasíček, co to je sakra za slovo?! *8* Má náhodou dobrej hlas a styl hudby, který si vybrala k němu hodí :-)
  • NEVÍM

    noooo... je celkem fajn *9* *3* *9*
  • soliter

    Leonka

    Leona Šenková je naše druhá Martička Kubišová.Stále tu rozebíráte její postavu...O tom to není.Hlas má nádherný,když zpívala Oh Baby Baby s Helenkou Vondráčkovou brečela jsem.A podívali jste se někdy té holčině do očí když zpívá?Zpívá srdcem!!!A v obličeji je jak panenka.Nechte jí být,postava zpěvačku nedělá,ale to co umí. *14* *4* *4*
    • daky

      Re: Leonka

      akorát je zmalovaná !!! *15*
      • Re: Re: Leonka

        Zmalovaná... Myslim že to k tomu klipu i šatům prostě patří *3*
        A hlas má úžasnej,je v obličeji moc hezká.Ta slečna umííí *3* *4*
  • pro ty co nadavaji

    lidi jako co tim ziskate ze budete takhle o nich psat? myslite si co jako ze to uvideji nebo co? Vy ji totiz nadavate ze zarlivosti nekdo ji nadava protoze ona zpiva krasne a on krakora a mysli ze je lepsi nebo kvuli postave ze treba je i hubenejsi nez vy a vy kdyz se postavite na vahu tak div nepraskne fakt co tim dokazete?nic. Jenom o sobe date tvrzeni ze jste kakt čůráci
  • mranne1992

    pomooc!!!!:D

    Ahoj lidi!!potřebuju vědět jestli nevíte pravé jméno přítele leony šenkové?prosím odepište, díkyy xD
    nevíte jestli má leona facebook?díky moc za odpoved;-)
  • fůj

    Když Leona vypadla křičela jsem tu radostí.Je mi z ní špatně. Ta jediná mi tam od začátku vadila a při každém vyřazování jsem si přála jen její odchod.Myslím že zpěvačka musí umět zpívat a to ona neumí.Spíše jí jde ječení a řvaní.A pak není hezká vypadá jako upírka.Leono nic proti tobě ale já být taková zrůda tak na superstár ani nevlezu.Styd se.... *16* *10*
    • kajuska4

      Re: fůj

      SEŠ ZAKOMPLEXOVANÁ CHUDINKA A LEONA HEZKÁ NORMÁLNÍ HOLKA
    • Re: fůj

      No,ty budeš jistě krasavice inteligentní že... *1* *15*
      Mluví z tebe odbornice na vzhled,zpěv,...*3* *15*
    • Re: fůj

      Nestydím se :)
    • ccc

      Leona šenková zpívá dobře!
      tak vo ní nepiš že je hrozná ty sisulko!!
      blb... *8*
    • Re: fůj

      Narozdíl vod někoho je náhodou Leona uplně normální člověk a zpěv má přímo skvostnej! Taghle by to mělo vypadat
    • Re: fůj

      to sisulka: Ahoj sisulko, nebudu zde hodnotit tvůj příspvek, jen z toho soudím,že hudbě moc nerozumíš a jde ti evidentně víc o vizáž než o hlas.To že Leona není twiggy je jasný,ale naopak to jak vystupovala a nezapadla do skupinky dnešní doby, která se line ve všech ulicích,tak ten výstupek z toho byl skvělej.má svůj styl a at se ho drží.. Ta holka má hlas jak zvon, nádhernou barvu hlasu, podle mého i frázování bylo dobré (ne nejlepší).pokud by ta holka postupovala dál nemylsím v superstar,tak ji budu držet palce.je to naše druhá rottrová a langerová,jak hlasem tak srdcem.opravdu nádhernej hlas. *5*
    • Re: fůj

      Naštěstí, že si do superstar nevlezla ty!!! Zpívá uplně dobře. Má obrovský talent v hlase, a to můžu posoudit jako muzikant. Nebudu tě urážet, ale dřív než začneš urážet ostatní, tak si uvědom, že se jenom zhazuješ.
  • I cry

    kdyz leona vypadla tak sem hrozne brecela a kdyz jeste zpivala tu pisnicku tak me uplne dostala. fandila sem ji od zacatku ona je nejlepsi LEONA 4EVER
    • maki14

      ....OMG..

      Lidi...tak za 1. já si myslím,že Leo byla uplně nej z holek...ona na to má....kam se na ní hrabe se svým hlasem Stará...holt to hlasování nooo???...a za 2. Šmajda je taky super....hooodně se od začátku vymakal a umí udělat show....což Martin neumí,ale zahraje to do autu svym hlasem...xD...tak newim...=D...nu..
      • leonka

        Tak to souhlasim z maki 14! leona byla opravdu nej.z holek. a jestli ma nekdo proti Leonce,tak at jde DOPRDELE! TA BYLA UPNE SUPER. JA CHODIM DO ZBORU 7 LET A MAM HUDEBNI NADANI. A TAK VIM KDO JAK ZPIVA!!!! A NEJ.BYLA lEONA,jAN b. A mARTIN cHODUR. A ZADNY KECI O lEONE. PP aDRI *16* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit