Přejít na výpis diskuzí

Leona Šenková

OSOBNOST 11.10.2009 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • soliter

    Modlitba pro Leonku

    Leona byla po Martinovi Chodúrovi nejlepší to je bez DEBAT!!A ty sprosté komentáře o ní si odpust'te.Není hezké jak se vyjadřujete o člověku který zpívá Modlitbu pro Martu jako sama paní Kubišová. *3* *14*
  • ...gabina...

    zaplat panbuh

    Ahojk,je dobre ze Leona vypadla dyt umi poradne zaspivat jenom rock a jinak nic aze si sni chodúr nepodal ani ruku to je snad jeho vec a ne ze senkova vsude rozhlasuje ze si ani neumi podat ruku a ze by ho vyradila ze souteze...ona sama rika ze to je o vzhledu a pak by ona vyradila chodúra jenom kvuli tomu ze ji nepodal ruku takovy lidi sou hrozny...je to jenom rockerka ktera neumi poradne zpivat nic jinyho nez jenom rock. *10*
    • Re: zaplat panbuh

      to GABI: ahoj gábi.opět s emi zdá,jako v předešlích příspěvcích, že nerozumíš hudbě.ten kdo zazpívá lásko voníš deštěm tak že jdou slzy do očích a člověk má husinu na kůži, tak to je zpěvák.ta holka jak už jsme tvrdila, má nádhernou barvu hlasu i to frázování.pokud nevíš co to je, internet je mocná čarodějka.leona má svůj styl,stejně jako aneta langerová,tkaže jen tak dál.a jeslti je podle tebe písen od marie rottrové ROCK,tak možná lituju že zde sepisuju tenhle příspěvek. *7*
    • Re: zaplat panbuh

      Ty voe,to mi řekni,kolik tam těch rockovejch pisnicek zaspivala??? Mylsim ze Kubisova ma do rocku docela daleko ne?
  • alexisxxx

    šmajda je debil

    Nechápu jako mohla vypadnou a šmajda nebo ben tam zůstanou, že se vysvlíkne, tak pro něj lidi hlasujou, je to ubohot!! leona byla skvělá a mocinlky doufám, že se neztratí
    • lady-barbara

      Re: šmajda je debil

      je to pravda no ale tak zas smajda nezpiva nejhur ale ten ben je jenom hezkej a roztomilej!!S Leonkou se to poste neda srovnavat!!
      • Re: Re: šmajda je debil

        taky si jí fandila já bydlim ve chvaleticích kde ona má skupinu a ve čtvrtek měli asi zkoušku a já jí viděla.. takže sem byla ráda patřila mezi moje favoritky..(šla přede mnou až k našemu baráku.. tam se zastavili a s jejim přítelem na mě koukali..) bylo to hustý..
      • maki14

        Re: Re: šmajda je debil

        ...Leona zpívá dobče...tojo....,ale Šmajda taky...prostě a tím to hasne...muj názor
  • Superstar

    Leona a vypadnout ze Superstar?! *16* To nejde dohromady... Leona byla s Chodúrem jasný favorit! Chodúr také dobrý, jen nevím, co by zpíval za písně... Leona je tvárnější a hlavně plná života! Ať žije metal!!! *15* *3* Přeji mnoho úspěchů s Tvou kapelou. S Tvým silným hlasem se neztratíš a věřím tomu, že si v brzké době koupíme Tvé CD. Hodně štěstí sannysissi
  • Leona je super!!!

    Neměla vypadnout! Leona je super!!! *15*
    • lady-barbara

      Re: Leona je super!!!

      zhejo ona je aji hezka a zpivala nejlip jaky haranti ju vyradili!!
  • Leonka je úžasná =o)

    Jako chápete to??Někdo jako je Leonka a oni jí nechají vypadnout??Jestli si někdo myslí že jde v Superstar o zpěv,je podle mě na omylu...Nejhorší je,že vypadl někdo,kdo má pár kil navíc..ale i tak vypadá SKVĚLE...v dnešní době pokud není člověk jako tyčka tak nemá šanci,Leonka je krásná,krásně zpívá a je prostě úžasná...... *3* A držím jí mooc palečky do budoucna *14* Ani nevíte jak mě štve že vypadla *10*
    • mpdnss

      Re: Leonka je úžasná =o)

      jj přesně tak, mě to taky fakt naštvalo.
  • škoda no

    Škoda že Leonka vypadla,bez ní to bude na prd. Ale jak sama říkala, ona se neztratí a to je fakt.Hlas má božskej!
    • cara

      Re: škoda no

      TAKY mě šTVE žE VYpaDLA BYla ZE SUpER STAR NEJ!!
  • klara24p

    :-)

    byla opravdu dobrá!!!
  • achjo achjo..

    soutěž na prd.. neměla vypadnout, ale zas na druhou stranu ona stála o zviditelnění a to se jí myslím splnilo.. má co chtěla.. jen mohla odzpívat rockové kolo..
  • casemake

    Leona

    Ona prostě neměla vypadnout , ukázalo se , že je to soutěž o krás ne o zpěvu *16* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit