Přejít na výpis diskuzí

Leoš Mareš

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DROGY

    Leoši,
    a co drogy? *8* *8* *8* *9*
  • LoL

    *3*
  • tyret

    Pozor!

    Tenhle člověk je zpěvák! *1*
    Tenhle člověk je vtipnej! *1*
    *1* *1* *1*
  • lalipop

    je falešnější než umělý zuby!!!

    a charitativní nasazení mu nikdo neuvěří!
    • Re: je falešnější než umělý zuby!!!

      já mu to třeba věřím a jako jsem naněho hrdá že se nezaobírá jen sájm sebou a vyskoušel si to je to šikovnej a moooooc hodnej chlap je tak dál Leošku :-*
  • Mareš=Vlkodlak

    Leoš Mareš je takzvaně vlkodlak který jde přes mrtvoly a ničeho se neštítí jen aby se dostal tam kam chce.Kariéru moderátora si vystavěl hlavně na ponižování zesměšnování lidí. A o jeho pěvecké...tedy odříkané... kariéře snad ani nemluvě z takovým naprostým netalentem mohl vydat několik cd snad jen u nás v kocourkově.
    • Re: Mareš=Vlkodlak

      Naprosto z tímto přízpěvkem souhlasím *15*
      • Re: Re: Mareš=Vlkodlak

        Ty asi fakt máš nějaký problém že? *16*
  • leošek je jednička

    Leošku ty jsi nejlepší vím že ted je postihovala jedna katastrofa zaa druhou ale obrátí se to a ti ubozí lidi jsu debily a nikdy si to neuvědomí ty ale nezufej každé ráno tě poslouchám na evropě 2 jste super dvojka s patrikem lucka je taky dobrá mooooooooc ti fandím a věřím že je ás víc vždyt to sám vidíš na tebe nikdo nemá jsi syppatický pěkný a máš nááádherný úsměv prostě jsi jednička posloucám všechny tvoje písničky a mám všechny tvoje CD co vyšly ještě jednou ti moooooooc fandím ....ty to zvládneš *3* *3* *1* *4* *4* *14* *14*
  • leoši

    jo Leoši omlouvám se že tě ruším ale chtěla jsem se zeptat na jmeno píničky

    "Dcera Karla Máchy by vám mnohem lépe posala ten neznámý virus který její známa dostala.měla strašný opocit prý že zhroutil se ji svět a tak okamžitě volá linku 155 a do 15cti minut přijeli bílé pláše v tu chvíli už ležela a to sem si všim zvláště celo dobu mumlala "bože poč mi nevolá" asi měla na mysli toho doktora...."
    napsala jsem jenom kousek kdyby sis nahodou nevzpoměl a tak se chci zeptat na název Diky JANIČKA papa pls odepiš mi na email!!Díky *3*
    • Re: leoši

      dle informací na ujdeto.cz se jedná o píseň -srdce
  • leošek

    leoši ti co jsem píší že jsi debil....atd tak jen závidí protože to nikdy nezažijí jsou to chudáci ubozííííííííí *1* *1* *4* co se nanic nezmůžou
  • ahojky

    Já jen že ti to moc sekne ale až teď,předtím jsi byl takový suchar... *14* ale jde vidět že jsi teď asi fakt štastný,protože je z tebe nádherný chlap...a divím se že v celebritách jsem nenašla Patrička Hezuckého...a ten tam patří...Jste ta nejlepší dvojka kterou znám..za chvíli budu muset asi nosit pemprsky,protože ty hlody jsou šílené... *14* *14* ..papa Lenka z Ostravy *3*
  • S křížkem po (funusu) slávě

    Tím funusem-slávou myslím cenu, kterou jsi (jste) získal jako nejlepší moderátor Novy. V průběhu Superstar se postupně měnil názor na Tebe. Různé úšklebky, narážky, bláznoviny aj. proč vlastně tam dali takového blázna ? Proto, že se tam hodil, proto, že byl zpestřením, proto, že je showman. Opožděné díky za komentování Superstar. Vlastně letos (resp. v r. 2006) byli 2 Superstar - zpěvák a komentátor. Musím se přiznat, že jsem neviděl komentátora, který by měl tak "namazaný panty" a prořízlou pusu, ale bylo to na místě. Nebylo to přehnané - bylo fakt SUPR. A proto přišla i cena od Novy a zaslouženě. Gratuluji Leoši. *1* *8* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit