Přejít na výpis diskuzí

Liam Neeson

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Nemusím ho už 

  • Liam Neeson je úžasný člověk i herec. Všechny filmy s ním jsou skvělé. Není co dodat. Doufám,že budou další skvělé filmy s Liamem.
  • Jo, v tom filmu vypadá vážně dobře, ale líbil se mi také v Taken, Schindler's list atd. Asi jsem divná a připadám si jako nekrofil, protože je mi 17 a Neeson se mi fakt líbí, prostě je sexy. Já to nechápu. Normálně se mi takoví dědci nelíbí, ale u něj si nemůžu pomoct, nerozumím tomu. :D
  • Luky1987
    96 hodin - Taken 1,2,3 tady fakt Liam Neeson nemá chybu *5*
  • skvělej herec má skvělý filmy všechny fakt není co dodat
  • Luky1987
    Liam Neeson je perfektní herec, 96 hodin dobrej film s ním atd.
  • Taken1,2,3 trilogie která nemá chybu! Role bývalého agenta zpravodajské služby mu dokonale sedí ve všech směrech...jako by se pro tuto roli narodil! Při shlédnutí tohoto nabitého moderně akčního thrilleru,je vidět že je sám sebou..Na malou chvíli se zdá,že to ani nehraje ale že se to opravdu v reálu odehrává!! Taken mi opravdu otevřel oči do života......!!!
  • Přesně Liam na to že mu je tolik opravdu nevypadá, když jsem byla v kině na NON-STOP vypadal tam naprosto skvěle :DD
  • Už jste viděli Liama v jeho nové komedii Všechny cesty vedou do hrobu? Sranda k popukání. Navíc mu to tam fakt sluší. Rozhodně doporučuji zajít do kina. Premiéra už byla 12.6.2014! Tak neotálejte:-)
  • Liam je senzační herec. Byl úžasnej v 96 hodin a taky v Batmanovi. Nikdy bych nevěřila, že už mu je tolik! Rozhodně na to vůbec nevypadá. :) :) :) LIAM IS BEST!
  • richie.ros
    Vše nejlepší.
  • Liam je můj oblíbený herec, líbí se mi, že vypadá tak skromně a na nic si nehraje. Přeju mu jenom to nejlepší a ať natočí ještě hodně pěkných filmů. *5* *5* *3*
  • k jeho filmum

    Jo jo je to fakt výborná herec, jen mám pocit že tam pár filmů s ním chybí jako je třeba film Taken, pro některé 96 hodin... apod *3*
  • :-*

    Miluju ho, je to neskutečně sexy charismatický chlap. *4* Naprosto úžasné herecké výkony, například Království nebeské,........víceméně krátká role, ale dokonale ztvárněná, společně s Viggem Mortensnem nejoblíbenější herci *14*
  • 111sisi111

    Naarozeniny

    vše nejky přeju ... vážně skvělěj herec
  • ...

    Ano s Natashou Richardson byli skvělý pár....je to vážně strašná smůla.... *9* *9* *9*
  • Je úžasný

    Liam patří mezi nejlepší a nejhezčí herce v Holywoodu.Film 96hodin nemá chybu a taky Schindlerův seznam je super.Ani jsem netušila,že Natasha byla jeho žena a mrzí mě,že zemřela.Ale život jde dál a má dva kluky,takže držím palce ať to zvládá a natočí další filmové pecky.Je fakt skvělý:-))) *3* *3*
  • Liam

    je vážně borec.Jen mne mrzí,že ho potkala osobní tragédie a zůstal se syny sám.Byli s Natashou sympatický pár.
  • 96 hondin

    užasně zahrál hlavní roli-96 hodin...uplně dokonalej film tyjo...dlouho sem neviděl tak namáklej film;)
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit