Přejít na výpis diskuzí

Liam Neeson

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
  • Oscar

    Liamovi to fakt seklo v Schindlervě seznamu.Tam byl fešák :o) mmmm
  • Vynikající herec

    Liam Neeson je vynikající herec. Nikoliv nadarmo je vybírán do rolí "chlapů". Přemýšlejte se mnou :mohl by okamžitě zastoupit mrtvého Lexe Barkera v různých dobrodružných filmech, kde je nutná výška, chrabrost a v neposlední řadě také slušný zevnějšek. Je to velmi nadějný herec do historických filmů. Fandím mu. *3*
  • Je úžasný

    Liam patří mezi nejlepší a nejhezčí herce v Holywoodu.Film 96hodin nemá chybu a taky Schindlerův seznam je super.Ani jsem netušila,že Natasha byla jeho žena a mrzí mě,že zemřela.Ale život jde dál a má dva kluky,takže držím palce ať to zvládá a natočí další filmové pecky.Je fakt skvělý:-))) *3* *3*
  • :-*

    Miluju ho, je to neskutečně sexy charismatický chlap. *4* Naprosto úžasné herecké výkony, například Království nebeské,........víceméně krátká role, ale dokonale ztvárněná, společně s Viggem Mortensnem nejoblíbenější herci *14*
  • k jeho filmum

    Jo jo je to fakt výborná herec, jen mám pocit že tam pár filmů s ním chybí jako je třeba film Taken, pro některé 96 hodin... apod *3*
  • Liam Neeson je úžasný člověk i herec. Všechny filmy s ním jsou skvělé. Není co dodat. Doufám,že budou další skvělé filmy s Liamem.
  • Luky1987
    Liam Neeson je perfektní herec, 96 hodin dobrej film s ním atd.
  • Už jste viděli Liama v jeho nové komedii Všechny cesty vedou do hrobu? Sranda k popukání. Navíc mu to tam fakt sluší. Rozhodně doporučuji zajít do kina. Premiéra už byla 12.6.2014! Tak neotálejte:-)
  • Liam je senzační herec. Byl úžasnej v 96 hodin a taky v Batmanovi. Nikdy bych nevěřila, že už mu je tolik! Rozhodně na to vůbec nevypadá. :) :) :) LIAM IS BEST!
    • Přesně Liam na to že mu je tolik opravdu nevypadá, když jsem byla v kině na NON-STOP vypadal tam naprosto skvěle :DD
      • Jo, v tom filmu vypadá vážně dobře, ale líbil se mi také v Taken, Schindler's list atd. Asi jsem divná a připadám si jako nekrofil, protože je mi 17 a Neeson se mi fakt líbí, prostě je sexy. Já to nechápu. Normálně se mi takoví dědci nelíbí, ale u něj si nemůžu pomoct, nerozumím tomu. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit