Přejít na výpis diskuzí

Liam Payne

OSOBNOST 29.8.2011 
405 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja som ich už videlA A DOSTALA som od nich podpis aj mam s nimi fotku. Naživo su ešte krajši
    • nekecáš náhodou?
    • a to si byla kde?? myslím jako v Anglii nebo tak? *4* jo a jinak zavidím *1*
  • Liam je proste úžasnýý *14* *14* *14*
    Milujem hoo aj to jeho nádherne tetovanie *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Strašne sexi je ten Liam *14* *14* *14* *14* priam na zjedenie *14* Cmuki
    • Máš moc hezkou fotku *4*
  • I love you!!! Liam Payne is BEST!!!! :-)
  • Happy Birthday Liam *3*
  • Sweet 20 Liam *14* *3* *4*
  • Takže, abych to asi tak shrnula:
    One direction jsou úžasní :))
    Nejlépe zpívá Harry, Liam, Zayn, Louis a nakonec Niall, protože písnička Little Things je nádherná, ale prostě jak tam zpívá Niall je to takové nemastné neslané takže nic moc :(
    Nejhezčí je Harry s Liamem, pak Louis, Zayn a Niall.. prostě Niall není moc pěkný :(
    a kdyby sem to vzala podle chování tak určitě na prvním místě bude Liam-je to takový jak všichni říkají "Taťka skupiny" :) potom nejspíš Niall-chová se také rozumně a dospělácky, potom Zayn a nakonec Harry a Louis to jsou ještě takový puberťáci, hlavně teda Harry :D Nejlepší píseň- What makes you beautiful, One thing, Live while we're young, Little things, Gotta be you :)
    Ale co mě teda hodně vadí, je to, že Harry už má zkoro 30 tetování, Zayn nějako kolem 20, Louis 3, Liam 2 a Niall 1. Jó jedno,dvě nanejvýš 3 tetování nevadí, a je to i hezké, ale 30 to už mě příjde fakt moc :(( zachvíli bude mít HArry potetovené celé tělo :( Dále mě vadí, že Zayn a Niall kouří :/ vždyť si uplně zničí hlasy a plíce :/ Jsem ráda že Liam nekouří ani moc nepije :) a u Harryho jsem také ráda že nekouří :)) A ještě by teda nemusel Harry tak střídat holky :D Třeba Louis už je s Ell dva roky a Liam byl s Danielle taky dva roky, ale Harry prostě musí každej měsíc měnit :D
    A vy co kecáte o One Direction, že jsou teplý atd. tak se laskavě uklidněte ! Oni už toho dokázali v životě docela hodně, zato vy? nic! ale vy jen prostě závidíte! protože jsou to hezký, úspěšný kluci.. je mi z vás blitmo !
    a to je asi tak konec mej dlouhej slohovky o One direction :D
    doufám že kluci někdy navšíví i Českou republiku ;)
    • Mě se zase Niall nejvíc líbí,ale nevadími,když se jiným nelíbí,beru to tak,že pak mám větší šance! *3* *3* *3* *3* je vtip!!! *1*
    • Louis je s Eleanor rok a Niall nekouří, ta fotka byla upravená ve photoshopu, takže mylný informace. A zpívaj všichni hezky.
      • Nebola to foto upravená v photoshope. :D bol opitý. Aj jedna baba na TT sa ho na to pýtala... A povedal jej ze bol opitý a nevedel čo robí :D
        • Ano,ano...ten chlast *2* *2* *2* (tedˇ to není narážka) *3*
    • Mentalista14
      Jo a ještě že Niall nekouří
    • Mentalista14
      Chci ti jenom říct že se mi nejvíce líbí Liam ale nemohu určit kdo je nejhnusnější a už vůbec ne kdo nejhůř zpívá!Není to narážka na tebe ale jenom jsem ti to chtěla napsat.Taky jsem ráda že Liam má jenom 1 tetování, taky mi je blbě z těch co o 1D mluví jako o teplouších. *3*
  • Liam je nejkrásnější ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ *14*
  • Tivole tak toto je moc Kayleen asi těžko může být tvůj Liamek bratr když žije ve Velké Británii a ty tady..... takže jestli kecáš což podle některých ano tak nám tady nekecej děkuji mnohokrát..... Ještě než přistoupím k tomu zda je Liam zasnoubený se Sophie tak řeknu jednu věc...... Pokud by byli chlapci Gayové myslíte si že by to skrývali? Asi těžko že? Toto je směřované přesněji na Hatery. Liam není zasnouben se Sophií by to musel potvrdit na FB =)))))) :****** Miluji je hlavně Nialla ale jsou hezcí všichni Directioner Forever :* =) *2*
  • happy birthday *3* I love you *14*
  • paleve
    Happy B-Day Liam *2* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit