Přejít na výpis diskuzí

Liam Payne

OSOBNOST 29.8.2011 
405 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cedra
    Happy Birthday Liam and a Love you *1* *3* *14*
  • Happy birthday Liam <3
  • Já ho tak miluju!Nejlepší a nejhezčí z One direction *14* *14* *14* *14*
  • Holky, je blbost být hnusná na holku, se kterou se kluci dají dohromady, jen proto že závidíte a představujete si ,,lásku jako trám", to je kravina jak vrata.. A jinak nevím co proti nim máte,? myslím a doufám, že kluci nejsou tak naivní aby naletěli zlatokopce.. A pochybuju, že některá z vás ví jaká ta holka ( i kluci) je.. znáte je jen z netu..
  • Takže, Milé zlaté děvčátko koho načapu že sem píše o nich že to jsu buzny ať si mě nepřeje těším se na koncert. Děkuji Kačí Leeyum.
  • Onedirection230
    Liam Payne je prostě užasný kyždý kluk z 1D má něco do sebe a Liam bude jednou dobrým tátou... A dokáže se postarat o sebe a svojí rodinu.. Je ůžasnej holky po něm letej stejně jako po Harrym ale Liam je vzhledově hezčí nechci být nějak hnusná ten kdo má rád Harryho jo ale prostě se mi Liam líbí víc.
    One Direction je prostě nejlepší skupina kterou jsem potkala doufám, že se někdy zastaví tady u nás v ČR protože jsem sijednou pssla z Harrym a říkal že se rád podíval sem k nám a myslím že by i stím zbytek skupiny souhlasil držme ji palce ať jim to vyjde a ať mají tady u nás koncert. Myslím že ten koncert 14.5. 2013 je fake ale nejsem si jistá uvidíme no ale jsou prostě roztomilý.. To je ode mne vše.. *1* *2*
    • Mě se víc líbí Harry a Niall a Louis,ale naprosto tě chápu,každému se nemusí líbit Harry.Mimochodem,taky bych byla štˇastná kdyby přijeli sem k nám,ale dopadnout to může jakkoliv.Snad to dopadne co nejlépe!!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • On je prostě boží!!!!!! *14* *14*
  • Ahoj holky. Nevím jestli to víte nebo nevíte ale kluci vytvořili noví parfém který se jmenuje 1D That Moment voní po zelených jablkách po fialkáca a po ovoci.Je to už jejich druhý parfén ten první se jnenoval 1D Our Moment a ten druhý se jmenuje 1D That Moment
  • vše nej liame *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* smajlíků tolik kolik ti je
  • *14* *14* Liam ist the best ♥♥♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit