Přejít na výpis diskuzí

Libor Bouček

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-((((

    Ach jo, já toho chlapíka prostě místo Zuzky nechci!!! Proč Zuzka musela odcházet??? Žádnej Bouček mě nezajímá!!! K tomu je ošklivej a prostě trapnej stejně jako Balírna a celá TV Prima!!! Ach joooo. To mě tak štve!
  • To Kristýna

    Hele Týno.Nechápu proč se nad tím rozčiluješ.Nemají ho hodnotit podle Balírny,Týtý a podle čeho tedy.Ne každý ho zná osobně a koneckonců o té profesionální stránce tento web vlastně je,ne?!Nemyslím že ohánět se tu závistí při první kritice je na místě.Zvlášť v případě kdy toho Libor,přiznejme si to,ještě moc nedokázal.Nenech se vyvést z míry,drž mu palce a pokud je tak schopný jak tvrdíš dokáže jim zavřít ústa sám.
  • ..doporucuji cloveka soudit i na zaklade jinych veci nez pouze dle vystupovani v poradech typu "balirna a predavani cen tyty"( i presto, ze ocenuji jeho jedinecny smysl pro humor i zde)..zkuste si priste , nez nekoho takhle uboze a smesne odsoudite, udelat cas..a neco vic si o nem zjistit..z meho pohledu je to moc schopny..cilevedomy..a jedinecny kluk..takze jediny co Vam zbyva..je mu zavidet..z vaseho pohledu uspech "pouze" v techto vasich viditelne oblibenych poradech..a uvidite,ze o nem jeste uslysite:)bozkam..
  • Proti gustu

    Já vím že člověk se nemá hodnotit podle vzhledu.Ale i když pominu vižáž trochu korpulentnějšího chovance Jedličkova ústavu,zůstane jen velice podprůměrný,spíš trapný moderátorský pokus.Jeho nominaci na Týtý nechápu.Připadá mi to celé jako nějaká tlačenka.
  • :-(((

    Tak toho bych ne*****al.
  • Bavič z tebe chlapče nebude.Snad ani na NOVĚ

    Viděl jsem ho uvádět Motocykl roku,Balírnu.... a občas ho zaslechnu na Expres radiu.Musím říct BOHUŽEL!!!
  • Libor dobře uvádí balírnu a posílala sem mu hlasy do tyty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit