Přejít na výpis diskuzí

Libor Bouček

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Golf

    Halo, Libore Boučku, dočetl jsem se o zálibě hrát golf, rád bych Vás informoval o novém vznikajícím 18 jamkovém hřišti na jihu CZ.( Pálava ) Prosim kontaktujte mě na mojí Email adrese. Dík a pěkný den. Friedrich
  • ?

    Je sice pravda že mnoho z Vás ho nemá rádo a mnoho lidí si myslí že je ubohý a bůh ví co ještě. Ale kdo z Vás se dostal takhle vysoko, že o Vás mohou lidi takhle mluvit na netu jako vy o Liborovi. A je jedno jak se tam dostal. Prostě tam je a drží se.
  • radek

    neznam ho osobne, tak nemuzu soudit, ale pokud bych mela porovnat moderatory Mares a Boucek, tak to je nebe a dudy, Mares je vtipny, ale ne trapny, narozdil od Boucka
  • zruda II.

    ta musi bejt mazec slepa, ale asi je na ni hodnej, protoze podle jeji autobiografie: "Zpoved modelky", si prosla moc nehezkejma vecma. Je to jen a jen muj nazor. A ted dalsi pecka, Bouceki uvadi T-music, no to je sileny, pritlousty hnusny prase je na ty Prime vsude. No jo ono je to tezky, kdyz Nova vsechny kvalitni moderatory preplati. Boucek by mohl moderovat s Hrachovcovou nejakej porad, to je dvojka, ktera jde k sobe, zruda a uplne vylizana dylinka
  • Zruda I.

    nezlobte se na me, ale pan Libor Boucek je obycejna zruda, vypada, jak kdyz ma stiny pod ocima, obliknout se do zenskejch hadru, tak je to klasicka transka. Je mi strasne nesympatickej a plno lidi si mysli to same. To Prima nema penize na to, aby nasla atraktivni moderatory, kteri nebudou vypadat, jako kreatury a na ktery se clovek bude tesit, az je uvidi na obrazovce. To ta Pergnerova zase musela bejt vyjeta, jestli neco mela s Bouckem, jinak normalne snad s nim zadna nemuze bejt. Jo, ja vim, Boucek ma pritelkyni,
  • Karca a Leona

    Libore to snad nemáš zapotřebí.Příště to napiš jinak ať není na první pohled vidět že sis to psal sám.
  • ahoj vsichni

    sice sem ze slovenska ale liborek mi neusel...je to fajny vtipny kluk ktery si ze vseho dela prcu..jo a taky hezkej.. :} hihi tak se mejte a libore jen tak dal packo karca
  • Je důležité být sám sebou

    Když se někdo objeví ns televizní obrazovce tak je zřejmé že kromě ovací sklidí i kritiku. Je pravda že Libor není žadný tpo-model a ani jeho vizáž není nejlepší proti jiným moderátorům, ale právě proto se mi líbí. Není to žádný ulízaný a vyfešákovaný kašpar je to prostě Libor!!! Je sám sebou a to že vám někdy připadne jeho humor trapný je v pořádku(já si to někdy také myslím). On prostě jen musí reagovat na to co se zrovna děje a nemůže se stokrát opravovat v tom co řekl. Zdá se mi být super a věřte že nejsem žádná puberťačka co po něm bláznivě touží. Jsem svobodná matka dvou malých dětí a na balírnu se dívám pravidelně, ale né abych někoho ulovila, ale pro pobavení a kromě účinkujících se nejvíce zasměju nad tím co vyvádí Libor. Nevím jaký je ve skutečnosti, ale přes obrazovku je super. Každý má nárok na svůj názor a tohle je ten můj.
  • :-((((

    Ach jo, já toho chlapíka prostě místo Zuzky nechci!!! Proč Zuzka musela odcházet??? Žádnej Bouček mě nezajímá!!! K tomu je ošklivej a prostě trapnej stejně jako Balírna a celá TV Prima!!! Ach joooo. To mě tak štve!
  • To Kristýna

    Hele Týno.Nechápu proč se nad tím rozčiluješ.Nemají ho hodnotit podle Balírny,Týtý a podle čeho tedy.Ne každý ho zná osobně a koneckonců o té profesionální stránce tento web vlastně je,ne?!Nemyslím že ohánět se tu závistí při první kritice je na místě.Zvlášť v případě kdy toho Libor,přiznejme si to,ještě moc nedokázal.Nenech se vyvést z míry,drž mu palce a pokud je tak schopný jak tvrdíš dokáže jim zavřít ústa sám.
  • ..doporucuji cloveka soudit i na zaklade jinych veci nez pouze dle vystupovani v poradech typu "balirna a predavani cen tyty"( i presto, ze ocenuji jeho jedinecny smysl pro humor i zde)..zkuste si priste , nez nekoho takhle uboze a smesne odsoudite, udelat cas..a neco vic si o nem zjistit..z meho pohledu je to moc schopny..cilevedomy..a jedinecny kluk..takze jediny co Vam zbyva..je mu zavidet..z vaseho pohledu uspech "pouze" v techto vasich viditelne oblibenych poradech..a uvidite,ze o nem jeste uslysite:)bozkam..
  • Proti gustu

    Já vím že člověk se nemá hodnotit podle vzhledu.Ale i když pominu vižáž trochu korpulentnějšího chovance Jedličkova ústavu,zůstane jen velice podprůměrný,spíš trapný moderátorský pokus.Jeho nominaci na Týtý nechápu.Připadá mi to celé jako nějaká tlačenka.
  • :-(((

    Tak toho bych ne*****al.
  • Bavič z tebe chlapče nebude.Snad ani na NOVĚ

    Viděl jsem ho uvádět Motocykl roku,Balírnu.... a občas ho zaslechnu na Expres radiu.Musím říct BOHUŽEL!!!
  • Libor dobře uvádí balírnu a posílala sem mu hlasy do tyty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit