Přejít na výpis diskuzí

Libor Šula

OSOBNOST 27.2.2009 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • denisska

    Mě strašně mrzí,že už ho nevidim každý uterý na obrazovce *9* a doufám,že zase v září ho uvidim v pořadu Nahá jsi krásná.Kéž by natočili nové dílo a pořad šel dál *9*
    • nika1979

      Re: denisska

      nejsi denissko jedina mně mrzí taky doufam že až poprazninach.take mislela§že by mohli opakovat oprazdninach. ale nedase. ačkoliv mohlo by být genialni co
      §§§
      §§§§ /////
      ******°°
      °°°°
      °°
      *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *7* *7* *9* *9* *9*
      • Re: Re: denisska

        Jakto nedá se?? *9* snad musí,nebo aspon může *9* já vim,že ale nemám pravdu,bohužel *9* můžeme jen doufat,že swe třeba objeví někde jinde,v jiném pořadu..
        • nika1979

          Re: Re: Re: denisska

          skus www.youtube.cz
          ta napiš libor šula
  • Dobry clovek

    Nekdo tady resi, ze je Libor Gay! No a. Proc vam to vadi??? To je jeho osobni vec, ktera s vama nema co delat. A HLAVNE: Liborek je pracovity, charismaticky a moc hodny clovek, ktery dokaze pozvednout naladu, nehraje si na nikoho kym neni!! Takovych lidi by melo byt vic a hned by tu bylo veseleji. Preji Liborovi v zivote jen to nejlepsi, protoze si to zaslouzi. A vy co jen kritizujete kvuli tomu jak clovek vypada, odkud je, jestli je gay ci hetero... - vy se obklopte lidma jako jste vy a dobre vam tak. Pa Jitka
    • Re: Dobry clovek

      souhlasím s Jitkou,Libor je fain,má to v hlavě srovnané na rozdíl od jiných chlapu a je velice hezký a okouzlující,hned bych ho brala aspon za kamaráda,jeho orientace je jeho čistě soukromá věc a nikomu do toho nic není,zřejmě někomu vadí jeho uspěchy,ale ty jsou zasloužené,chlapy na něho žárlí,protože se líbí hodně ženám a je uplně fuk,že je gey,je prostě super.
    • nika1979

      Re: Dobry clovek

      mně to nevadi proč řešit............
      .dobry člověk.......... jako , nika1979 ,. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
      .jitko zlata moje.... jste užas.......
      libor teže milaček mam jeho fotky........ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • nika1979

      Re: Dobry clovek

      SOUHLSIM JITKO. PROČ ŘEŠÍT. JE
      MILEJ BAJO SKVĚLI.........
      11111111111111111 11111111111111 SEXY MUŽ LIBOR JA MU TO MOCCCCCCCCCCCC PŘEJU. JEJICH MALO LIDÍ JAKO JE ON...........
      TAK AT NE KRITYZUJI.JAK MONCA DENNISKA PAJKA. TI ŘEŠI..KROMNĚ MNĚ.. ANONYMA JA SU ZASTANKYNĚ JEHO TÉŽE
      A OBDIVOVATELKA. KAŽDEJ MA PRAVO NA SVE SOUKROMI....................... *14* *14* *14* *14* *14* *14* DIK
  • Libor Šula

    Ahojky Libore,když jsem tě poprvé viděla na obrazovce hned jsem si dokázala představit tebe jako užasného kamaráda.Nedávno jsem si říkala že bych chtěla změnit imige,ale boužel nepatřím k ženám které umí kombinovat oblečení.Když jsem viděla jak s přehledem dokážeš proměnit ženu v dámu,hned bych tě brala za poradce,jenže jsem na mateřské a v podstatě finančně na to sama.Vím spoustu žen by od tebe chtělo radu tak se kním přidávám a prosím o pár rad jak se obléknout,kombinovat a vypadat šik.Prosím o odpovět at bude jaká koliv.Gábina *3* *3*
  • elaneliova

    vypadá jako dan balan..

    ...ze skupiny O-ZONE.
  • Liborek Šula

    Prosím vás,nemáte někdo email nebo tak něco na Libora?Moc děkuji
  • On je gay a ještě rom?!

    příjde mi nějak snědej...
    • Re: On je gay a ještě rom?!

      neni rom!vždyt říká v tom jednom videu,že má rodiče nebo někoho z rodiny jako Itala *3*
  • Je super!!

    Ahoj Libore,
    přirostl jsi mi k srdíčku, jsi spontánní, opravdový, laskavý a ještě k tomu moc hezký-opravdu nebezpečná kombinace! Jestli opravdu končíš s moderováním pořadu Nahá jsi krásná, tak je mi to líto, bez Tebe už to nebude ono, Ty mi vždy zvedneš náladu. Mám Tě ráda a přeji vše dobré. Pa *4*
    • nika1979

      Re: Je super!!

      to jsme dvě lenko------ take jemi to lito. do četla jsem jsi blesku. nechtěla jsem tomu věřit...... začala brčet,,,,,,, jak krokodil..................... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      odkaz ještě houvidime přišti tyden,tz, v. utery. prima........ liborek šula naššššš *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika1979

    libor sula

    libor sila......... naha jsi krasna............................. .
    .doho bych šla *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • nika1979

      Re: libor sula

      libor sula,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, nejjjjjjjjjjjjj §§§§§§§§§§§§§§§§§
      • chickuita

        Re: Re: libor sula

        Newite někdo qolik má Libor
        • nika1979

          Re: Re: Re: libor sula

          věk asi 30 nebo 28--- 24 -27- 31. libor šula.kadeřnik- či stalista chickuita
          ........................ ........... nika. 29 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
          • Re: Re: Re: Re: libor sula

            libor šulin je gay má rád kluky
            • noa proc to tady nekdo resi je to ubohe a hlavne trapne dejte uz mu laskave vsichni pokoj jo a nezavidte sami jste nic nedokazali a jen pomlouvate.
        • nika1979

          Re: Re: Re: libor sula

          bud má 30 -- nebo 29. let...... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • chickuita

          Re: Re: Re: libor sula

          Newite quolik má let? *14*
          • Re: Re: Re: Re: libor sula

            je mu 31
  • nika1979

    LIBOR ŠULA

    libor šula bohužel konči s mondeatorovanim
    aby mohl jse věnovat jsvemu přiteli--- držim jim dvoum palce. takeho zbožnuju.. mocccccccccccccccccinky-bude mi smutno
    zanim.......libore šulo. drž jse aj ze svim přitelem* aj povolanim************
    tva faninka anonym *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • Libor

    Libor je úžasný, pozitivní moderátor. Jen doufejme, že se na obrazovku zase někdy vrátí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit