Přejít na výpis diskuzí

Libor Šula

OSOBNOST 27.2.2009 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kadernik

    Liborek

    liborek v televizi vypadá jako supr člověk pohodovej, a co že je gay každej jsme nějakej *5* *9*
  • Muž s velkým M

    A také s velkým srdcem. I kdyby byl gay, na první pohled jsem si ho zamilovala. Fešák, milý a hodný. Doufám, že mu to vydrží a zůstane tou pravou osobností.Hodně štěstí v životě, ať Vám ten úsměv zůstane. *4*
  • Liborek Šula

    Libor je strašně skvělej!!!Jak v televizi,tak určitě i v soukromí a nikdy si na nic nehraje a je takovej jakej je a to je DOBŘE! *4* Strašně jsem si ho oblíbila,co moderátuje Nahá jsi krásná a doufám,že ten pořad co nejvíc vydrží!A že je gay?No a!Tím je to právě o dost lepší...že se umí nádherně chovat k ženám a rozumí jim!To by jinej heterosexuál nedokázal!Liborku,obdivuju tě *14* Jsi prostě uža *14* Kdo by to řekl,je mi 15 let a strašně jsem si tě oblíbila *14* *15* Moje největší přání je vidět a poznat tě osobně i když jsem tě už asi před 2 týdny viděla v Praze...ae ani jsem tě nepozdravila *9* Měj se..tvoje nejmilejší fanynka *14*
  • ajulina

    :D

    Libor je uplne uzasny!!!a kdyby nebyl gey tak by o nej stalo hodne zen....a ja bych byla mezi nima *14* *1*
    • Re: :D

      ano souhlasím,ja bych ho taky chtěla,je prostě nebezpečnej *4* *4* *4*
  • Už se moc těším:)

    Liborek je nominovaný na osobnost roku na www.esa.elle.cz Moje sestra ho moc dobře zná a prostě ho miluje,je to srdíčko:))) Já ho také zbožňuji,ale můj muž to nějak nerozdýchává:))Na začátku jara se prý vrací a to jako v Nahá jsi krásná,nebo co??? *4*
  • Nechápu jak v dnešní době někdo pořád odsuzuje že je někdo gay...ale pokud jsou dvě ženský tak to Vám pánové nevadí že?Za sebe mohu jen říct,že mi Libor je sympatický...a ke všemu i vypadá dobře...vulgární komentáře že má někdo jinou orientaci může napsat jen ,,omezenec,, *3*
  • ???

    je gay???
    • Re: ???

      nee neni gay,je to nadherny chlap a je lidi na zensky!papa
    • nika1979

      Re: ???

      to nevim..... ne všichni jsou gay§§§§§§§§§§§§§§§§ §§§§§§§§§§§§
    • kennedy

      Re: ???

      jj je
      • nika1979

        Re: Re: ???

        NENI GAAY ONI ......
        AČKOLIV NĚKTEŘI JSOU NEMAJ RADY TOHLE SLOVO *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • barkaemo

          Re: Re: Re: ???

          ALE JE GAY KDYBY NEBIL TAK UŽ LEŽÍ S NIJAKOU TOU ŽENCOU Z NAHÁ SIKRÁSNÁ V POSTELI *13*
  • lucik200

    je??

    je doopravdy gey??protože je pěknej *14* *14* *14*
    • sharpay1995

      Re: je??

      Hmmm....buhužel je.....buhužel protože je fakt moc pěknej!!!!!
  • libor

    ja sem teda slysela ze na kluky prej je tak ja teda nevim *7*
    • nika1979

      Re: libor

      neni gay. to neni pravda nečtete časaky kde paparazzi. pišou. takove věci hnedka libor šula jse jsnikim foti
      tak....... jste hnedka všoku pišete. oněm že je gay *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • ivetula

      Re: libor

      Liborek je nej a hlavne ma charizma *14*
    • barkaemo

      Re: libor

      To jsem taky slyšela že je gay asi to je pravda *5*
    • Re: libor

      Libor bohužel gay je.. Byl s ním nějaký rozhovor, kde se i přiznal k o 20 let staršímu příteli, se kterým žije..
      Myslíte si jinak, že by ho nechali osahávat ženský v pořadu Nahá jsi krásná? Vždyť jim v podstatě dělá kamarádku.. *3*
      • Re: Re: libor

        skoda ze je gey,ja bych ho brala hned,ale to asi nejsem jedina
  • nika1979

    LIBOR ŠULA

    LIBOR ŠULA
    SUPR
    GENIALNI MUŽ
    NEJJJJJJJJJJJJJJJJ................. ..::::
    hlasujte tu proněho
    1111111111111111111111111 1+111111111111
    +158951*+185855555= 1111222=%4578523hlsujte
    odkaz neni to žadnal bost.------ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit