Přejít na výpis diskuzí

Libuše Šafránková

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mariech

    jste prostě dobrá!! *3* *3*
  • Přání

    Milá paní Libuško,
    připojuji se k ostatním a přeji Vám též k narozeninám vše NEJ, hlavně zdraví. Je to pro mě pocta, že i já mám narozeniny ve stejný den jako Vy, jen jsem o něco starší. Také Vaši rodinu zdraví Pavel.
  • skodovavera

    WOW

    to je neuvěřitelný já mám taky narozky :-)
  • Krásná Večernice

    Jste naše nejzářivější hvězda hvězd přeji všechno nejlepší a ještě hodně krásných hereckých příležitostí *4*
  • jita.18

    Všechno Nejlepší

    Přejů Všechno Nejlepší ;)
  • Přání

    Vše nejlepší k narozkám nejkrásnější princezně přeje Jirka,ač né dětského věku,ale stálý příznivec Vašich pohádek. *4*
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MILÁ LIBUŠKO!!!
    PŘEJÍ VÁM K DNEŠNÍM NAROZENINÁM VŠE NEJLEPŠÍ !!!
    JIŘÍ
    *4* *1* *1* *3* *3* *15* *14* *15* *3* *1* *1* *3* *4* *15* *4*
  • přání

    Milá Libuše
    Přání k Tvým narozeninám hlavně přání
    dobrému zdraví,štěstí a dobré pohody.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • je dobrá

    Ahoj všecjny vás zdravim Libuše Šafránková je super.Na to kolik jí je tak musíme uznat že je dobrá *3*
  • Dva na houpačce

    Zdravím všechny příznivce Libušky Šafránkové a prosím o pomoc.Již dlouhá léta se mi nedaří sehnat televizní inscenaci Dva na houpačce s Libuškou v hlavní roli kterou odvysílala koncem 80let ČST. Máte to prosím Vás někdo na videu nebo DVD ? Nebo ví někdo ,kde se to dá sehnat ? Děkuji Marty
    • Zdravím Vás, reaguji na Vaší výzvu. Bohužel se k ní mohu pouze připojit. Rovněž na tuto inscenaci vzpomínám, byla jsem jako očarovaná, když jsem ji kdysi dávno sledovala a také ji toužím znovu vidět. Podařilo se Vám ji získat? Alena Antošová

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší