Přejít na výpis diskuzí

Libuše Šafránková

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soukromé pasti

    Byl jsem moc potěšen, když jsem vás viděl v jednom z dílů Soukromých pastí. Všem, kteří neviděli doporučuji shlédnout online na http://archiv.nova.cz/
  • poděkování

    Dobrý den,jak už tady zaznělo,vše bylo napsáno,a přesto Vám děkuji za to že jste,jste nejtalentovanější herečja od 70 let,viděla jsen s všechny Vaše filmy a i přenosy z divadla,to jsou koncerty,a za to velký dík
  • Jste Večernice hvězda hvězd

    Moc vám blahopřeji k triumfálnímu vítězství v soutěži Hvězda mého srdce kterou jste vyhrála právem!!!Jste nezapomenutelná a dnes již legendární princezna Tři oříšky pro popelku,Princ a Večernice,Třetí princ,Sůl nad zlato-Slovenská verze,a mnoho dalších i tv pohádek *14* Děkuji *4*
  • Pozdrav

    Milá paní Libuško, děkuju Vám za všechny krásné chvíle, které jsem strávila u televize při filmech, kde jste hrála. Hrála jste krásně, přesvědčivě, bylo vidět, že Vám to jde rovnou ze srdíčka. Jen je škoda, že Vás v poslední době vůbec není v televizi vidět a do Prahy do divadla mám daleko a navíc jsem nemocná, takže mi dělá cestování potíže. Držím Vám palce, abyste byla hodně zdravá a dostávala samé zajímavé role. Hodně radosti v práci i osobním životě Vám přeje Vaše obdivovatelka Věra. *14* *9* *4*
  • Libuško.

    Milá Libuško.Jste pro mě ta nejlepší herečka a od dětství i nejkrásnější princezna.Na vaších pohádkách jsem vyrůstala.No a ted si je s oblibou sledují i mé dvě děti.Mějte se moc krásně a přeji Vám jen vše dobré v soukromém,ale i v profesním životě. *3*
  • paní Śafránkové

    Paní Libuško, už léta prožívám dlouhotrvající šok, byla jste pro mě nejkrásnější herečkou, když mi bylo pět, ten samý obdiv jsem cítil v pětadvaceti a jste pro mě pořád stejně krásná v mých sedmatřiceti letech. Jste prostě nejkrásnější a se svým neopakovatelným herectvím mnou uznávaná česká herečka všech dob.
  • Věčnost

    Dobrý den..jmenuji se Nikol a je mi šestnáct let..Popelka je můj nejoblíbenějš film i pohádka..nejvíc se mi tam ,ale líbíte vy..jste nejkrásnější česká herečka a dovoluji si říct jedna z nejkrásnějších vůbec..mám ve vás velký vzor..nashledanou *14*
  • Nejkrásnější dárek

    Milá paní Libuško, léta jdou a člověk si teprve s nimi začíná vážit i maličkostí a uvědomovat si, že i mezi nimi mohlo být něco velikého a neopakovatelného. Dovoluji si říci, že moje maminka Vám byla v dětství trochu podobná. Když zemřela (r. 1990) všimla jsem si jednou, že u její fotky leží tři oříšky "pro Popelku", které tam dal můj tatínek - myslím, že krásnější dárek a vyznání lásky nelze dát... Přeji Vám, aby to nádherné světlo ve Vašich očích ještě dlouho zářilo a přinášelo nám divákům mnoho nezapomenutelných chvil. Alena
  • Ahoj Libi,

    Milá Libuško, jsem Tvůj ročník a proto si dovoluji "Tykací" oslovení. Jsem Tvým stálým, neustálým příznivcem Tvých rolí /protože, v nich jsem Tě poznal /Tvým stálým "tajným ctitelem" a v neposlední řadě fandou i v Tvém soukromém životě. Mým tajným přáním / teď už odtajněným / je se s Tebou sejít! A přípouštím, i s Tvým manželem. Nevím kam bych měl napsat a tak se uchyluji k této možnožnosti. Snad si tyto řádky přečteš a najdeš si chvilku pro odpověď na adresu: Frenky.zdanice@seznam.cz P. S. Předem děkuji.
  • božská Libuška

    Co říci k Libušce?Snad jen to,a není to vážně žádná těžká novinka,že to byla začátkem 80.let naše nejkrásnější herečka.Ne nadarmo byla považována za největší sex-symbol v té době u nás.A právem.Ona byla vážně kočka.Herečka,jenž svou krásou stála za hříšek.Pán Abrhám měl v tomto směru jistě velké štěstí (a charismá),že si jí získal na svou stranu.Škoda jen,že se Libuška v poslední době dost stáhla z filmových pláten.Mrzí mně,že není v současné době vidět v televizi.Ještě,že je tu starý dobrý český televizní archiv.Libuško,dík za všechny ty pohádky a komedie,které jsi doteď natočila.Je nač se dívat a to je to hlavní.Tvůj fanoušek Dan Hromas z Frýdku-Místku *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit