Přejít na výpis diskuzí

Lilian Sarah Fischerová

OSOBNOST 17.3.2007 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo, je dobra a navic fakt pekna
  • Lili je bourák, nejlepčí na světě..abyste vjeděli. JASNÝÝÝ!!!????
    Já ji znám a mužu za ni dát ruku do vohně. Tak si dejte bacha, vy nuly!!! *16* *12*
  • správně se jmenuješ sýček...ale možná se přejmenuj na k°kot nebo blbka, když umíš napsat tohle.Asi ti nedala co, když máš potřebu takhle blábolit?fakt ubohý. *12*
  • Uz na gymplu sla s kdekym..
  • Nšo-či

    Bolí mě to, má lásko...,ale nikdy Tě nepřestanu milovat. Nashledanou v příštím životě.
  • Nšo-či

    Všechno nejlepší k narozeninám! *14* *14* *4*
  • AnO je SKvělá A hRoZNĚ pODobNÁ svÉMu OtcI A je ÚžasNÁ po Něm .

    Ano Je UžasNÁ a HroZNĚ SKvělÁ Po sVÉM OtcI je SkvĚLá ! Mimochodem VÍM KDO je JEjÍ Otec A je to SUPr pÁN MÁM HO Moc RÁDa <3 ,:-) !
  • sarah

    Sarah je hrozně podobná mé kamarádce Laděnečce jako by jí z oka vypadla *4*
  • Nšo-či

    Máš oči jako čokoláda...miluji Tě, má paní *14*
  • krásnááá

    krásnááá, krásnáá, krásnáá...má krásné oči. A v nich moc dobrého. Být zpěvák složím ji píseň. To ale nejsem, tak jen mohu napsat, že je kráásnáá, kráásnáá, kráásnáá *14*
  • je nádherná.potvrzeno

    Dnes jsem ji viděl na vlastní oči. Je velmi půvabná, milá a skutečně krásná. Jen se mi zdá, že ta její dobrota je moc viditelná a kdekdo by ji mohl zneužívat *9* . Jen by mě zajímalo, jak to má s těma chlapama? žádné skandály, žádné články, pořád bez doprovodu.Nechce se mi věřit, že by byla s tím mladým hercem Filipem Cílem.Takový ňoumátko *4* tak jak to máte, slečno Lili?
  • Re: krásná dívka s krásnou duší

    Hezky se to čte, ale kdo zná sl. Fischerovou opravdu dobře, ví, že to s tou nezištností a pochopením není tak slavné.
  • tedickove

    krásná dívka s krásnou duší

    Milí uživatelé,

    předesílám, že nejsem člověk, který by si liboval v psaní příspěvků do diskuzí, ale v tomto případě mě k aktivitě vyprovokovala omezenost a ubohost některých z vás. Mám na mysli ty z vás, kteří na Lili kydají špínu, aniž by ji znali. Kdo ji totiž poznal osobně, ví velmi dobře, že Lily je neuvěřitelně čistá bytost se srdcem plným pochopení pro všechny ty, kteří nějakým způsobem trpí nebo chybují. A podotýkám, že nemám na mysli jen její oficiální charitativní činnost v nadaci - Lili je připravena pomáhat nezištně vždy a každému. Je velmi charizmatická, skromná, kultivovaná a inteligentní. Pro upřesnění dodávám, že to, co tu uvádím, je na základě osobní zkušenosti, že nejsem ani její ctitel(neb jsem pohlaví ženského), a že nejsem ani její kolegyně nebo kamarádka,(neb jsem věku značně pokročilejšího). Pokládala bych si ovšem za čest, pokud by mě Lily někdy mezi své přátele počítala. Takže na závěr dovolte stručné shrnutí: slečně Lili přeji vše dobré, hlavně plno dobrých lidí v její blízkosti a hodně síly na to, aby mohla čelit ubohosti zamindrákovaných a žlučovitých pisatelů, což jí ostatně zcela jistě nebude dělat potíže, protože je to velkorysý a noblesní člověk, který umí odpouštět. Lili je krásná dívka s krásnou duší a nám všem nezbývá, než si přát, aby takových lidí bylo na světě co nejvíc. To by potom byl na zemi ráj...
  • Re: Re: je krásná

    Hele, dám ti radu zadarmo, chceš?
    KDYŽ UŽ JSI SE S NÍ POTKAL, MĚL JSI SI O ČÍSLO ŘÍCI... BLBE!!!
  • OO, lili

    je nááááááádhrnáááááááá áá!!nejkrásnější miss, kterou máme. Která je navíc vtipná, milá a skromná...pusu Lili a jen tak dál
  • Re: je krásná

    já ji hrozně chci...za její číslo dám 5 litrů...viděl jsem ji na vlastní oči a je nádherná
  • je krásná

    Lili, zoufale Tě miluji
  • fuj

    je úplně ošklivá, necchápu jak mohla vyhrát miss
  • __LyUnKA__

    LiLKa Vubec namyšlená neni! zNam ji osobne a tak jak se chová v televizi nb na ruzných přehlídkách se chová i v reálu!! znám jí přez 5 let a chová se pořád stejne! soutež ji nezmenila ani trochu ! je to strašne sympatická,milá,hRozné vtipná,moc krásná holka, která je pro každou srandu a ráda pomuže:) kecy typu...že delá charitu nebo adopci chce proto že se chce zviditelnit? žádný takový ....SAšu Má Opravdu moc ráda a chce mu poskytnou domov! a Občanské sdružení SLunce deTem mela založené už před tím než se stala známou :) TOby nemohla delat nic...jenom proto aby si lidé nemysleli že to delá pro zviditelnení!! Neposuzujte nekoho o kom vlastne nic nevíte protože to je trochu nefér né ?! tak si odpuste ty poznámky :)taKže LiyUnko DržIm PalečKy a HOdne uSPeChu v TOm ,,šOubIznizu,, :) *14*
  • Lilian je NEJ

    já myslím, že to je moc hodná a krásná holka...je prostě nádherná. To jak mluví, směje se, jakou má duši..jednoznačně nejkrásnější miss, co máme. a duší druhá Helena Houdová. Počkej mi za pár let...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit