Přejít na výpis diskuzí

Lily Collins

OSOBNOST 9.12.2012 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lily už chodí s Jamie Bower!!!!!!!!!!!!!! *1*
    • Ano ano,už jsem zahlédla na FB *14*
  • Nechápu jak se může někomu líbit to obočí je hrozný *11* *11* *11* *11*
    • na sex je tato samice jak stvorena. A jo, myluju ji
    • Náhodou, třeba mně se líbí, já mít její obočí *3* *4*
    • Třeba mně se líbí ;)
  • Hapoy Birthday, Lil. :D
  • Happy birthday *3*
  • Lily mi je veľmi sympatická aj keď jej filmy nemajú až taký úspech. Ale čo sa mi na nej najviac páči je jej hustè obočie! Je mega a to ju robí inou :)
  • Ma oboci jako Breznev
  • I love lily collins :-) :-) :-) <3 <3 <3 <3 <3 <3 we have the same sign I love all your movies <3 <3 <3 <3 and the capital city of bones and city of ashes like a book
  • Jaký máte názor na její obočí ? Mně osobně se moc líbí :)
  • No ja nevim pisou tu preci ze s nim chodila tak ja nevim ale ta Bonnie s kterou chodil ta se mi moc nelibi kouknete se na nejaky jeji fotky. Jamie si vybral spatne Lily je rozhodne lepsi. A teda doufam ze natoci vsechny dily Mortal INstrumets protoze kdyz uz to zacali a uz bude i druhy dil tak by bylo divny to nedotocit cely a zklamaali by spoustu fanousku a me hlavne *13* *1*
    • LilyCampbellBower
      Taky se mi víc líbí Lily s Jamiem, ale proč tady soudíš někoho koho vůbec neznáš, a ještě podle jejích fotek. Jde o to jaká je, ne jak vypadá. Tenhle svět vážně teď stojí za .....
      • Super jméno! ;-) jamily
  • LilyCampbellBower
    Lily je dobrá herečka. V TMI zahrála dobře, ikdyž jsem od ní čekala víc. Může za to spíš režisér, protože film byl propadák, proti knize. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit