Přejít na výpis diskuzí

Lindsay Lohan

OSOBNOST 31.12.2006 
665 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Linsay Lohan je NEJLEPŠÍ!!! *14*
  • Je to prostě nádherná ženská a má krásný pevný prsa.A herečka je taky moc dobrá-stejně tak i zpěvačka.
  • Lindsay je nejlepší!!!

    Lindsay Lohan je skvělá a krásná herečka a zpěvačka...miluju její filmy a líbí se mi i jak zpívá....někdy bych jí rád potkal osobně!!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: Lindsay je nejlepší!!!

      miluji ji a miluji její klip RUMORS A co vy *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Lindsay je nejlepší!!!

        Taky kámo....
    • Re: Lindsay je nejlepší!!!

      taky miluji lindsay a rad bych se sní potkal nejsi vtom sam věř *14* *14* *14* *14* *14*
  • Lindsay je super

    Lindsay je uplne bozi a nechapu ty lidi co tady pisou o ni jaka je to kurva , asi nemaji vkus , je mi jich lito *15* jinak si myslim ze ty filmy (mezi nami děvčaty , protivný sprostý holky, královna střední skoly) jsou totoalbe bozi , to je vse a paaa *14*
  • Kozy

    pěkný kozy!! *14* *14* *3*
    • Re: Kozy

      to jo hochu máš pravdu
  • je to člověk stejne jako my a je dobrá

    hey lidi to že je lesba tak to je jeji věc ne?každej je orientovanej jinak...neni to nic spatnyho,myslim ze je to uplne normalni,jako kdyby lesba nebyla,každej to cejti jinak...je to krásna herečka i zpěvačka a ani jedna profese neni psichycky jednoducha,proste to nezvladla,spadla do drog,ale podstatny je že se s toho vylízala a je zase ok!hlavne nikdo neni dokonalej,tak bych chtela poprosit lidi co ji tu akorat špiněj tak at se kouknou především na ty svoje temný stránky a nehodnotěj někoho koho vubec neznaj a nevědí jak ty osobě může asi bejt že dela takovihle věci....ma proto asi svoje duvody....vite taky nemuzete vsichni věřit tomu co se píše v nakejch novinach a bulvárech.Tyhle známí lidi totiž nemaj ani trochu soukromi!!to by se vam libilo_?mne teda v žadnym případě!já mam lindsay hodne rada protože dokazala hodne veci,ktery se jen tak obicejnym lidem třeba nepodařej..!tak ahoj a mnejte se vsichni moc fajn! *5*
  • Sbírka lindays lohan

    hledám někoho kdo má všechno o lindays loha je super a proto to sháním
  • Info

    Lidičky včera jsem si založila nový blog na stránkách: www.lidsaylohan.blog.cz tak se kdyžtak mrkněte není tam toho ještě moc bo jsem to dělala teď večer ahoj a napište mi do komentářu jestli líbí nebo ne budu ráda papa *3* *3* *4* *15*
  • je to super herečka!její filmy mám moc ráda *4*
  • Good!!! !! !

    Je to fakt pěkná SEXI kočka!!! Na fotkách vypadá super stejně jako ve filmech.Je fakt super!!! Is the best! *14* *3* *14* *3* *14*
    • Re: Good!!! !! !

      Já viděla fotky na kterých vypadala jako slečna z perlovky
    • Re: Good!!! !! !

      SEXI není správně*5*!!!!!!!píše se SEXY!!!!!!!!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit