Přejít na výpis diskuzí

Lindsay Lohan

OSOBNOST 31.12.2006 
665 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čus lidi... nevíte prosím někdo odkaz na stránku Lindsay, kde jsou vypsané její CD?? Jestli jo, tak mi to prosím napiště na mail Kacius@seznam.cz Předem Dík.
  • Chojky Lidičky. nevíte někdo, jakou školu Lindsay vystudovala?! Jo a jinak texty k písničkám se připravují na http://www.starbook.estranky.cz *14* pa
  • Lindsay

    Lindsay je ta nejlepší zpěvačka a harečka na světě...Je fakt SUPER!!!!!!!!!! *1* *4* *14*
  • to u nás nebude v kinech just my luck??to je škoda tak sem se na to těšila..chjo prej to vyjde jen na dvv..ale to zas bude stát 500kč.to at si stčí někam..jako proč to nedávaj v kině to je na prd *9* *9* *9*
  • LINDSAY JE NEJ!!!!

    Lindsay je prostě nejlepší, super maximálně užasná! je fakt jenom škoda že pije mno.... ale jinak je fakt SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER!!!!!!! !!! *3* *14* *15*
    • Re: LINDSAY JE NEJ!!!!

      Pijee... a fetujeeeee
  • mám její autogram i sbírku!

    Ahoj všichni fanoušci Lindsay...no četla jsem že tu nejsou jen její fanoušci, ale určitě se tu najde někdo, kdo jí má skutečně rád...já jí ráda mám a tak jsem si sehnala její sbírku i autogram..ikdyž musím uznat že to nebylo nic lehkého a bez příbuzných co pracují s celebritami bych to nezvládla...dlouho jsme budovalá sbírku Lindsay, ale nemám ji jen jednou!A tu skvělou sbírku můžeš mít i ty!!!!Pokud máš LKindsay skutečně ráda napiš mi na mail potrhanyENDY@seznam.cz *4*
  • Hello,I´m very happpy
  • čauky ta Lindsay je¨prostě hezka a supr hodně ji obdivuju vždycky když se divam na naky film kde hraje ona tak se mi vždycky zvedne nálada a sebevědomí !! umně teda zabodovala !
  • Já jsem Lindsaynou Fanynkou uz kdiz mi bylo 5 let.je proste uzasná.Mám vsechny její filmy co natocila.Nejlepsí film je Mezi námi devcaty.Tam má fakt hustý olecení.A její písnicky jsou nejlepsí co jsem kdy slisela." =
  • cube2

    L. Lohan

    Lindsay je talentovaná herečka o tom není pochyb. Hereckým projevem, který je jí vlastní, dokázala jinak obyčejné filmy povýšit na příjemnou zábavu. Když, čtu články, ve kterých Lindsay říká, že se chce vrátit k herectvý a že má veliké plány. A pak si přečtu článek, podle kterého sekla s herectvým. Tak nevým co je pravda. Dyk má potenciál, být jednou z nejlepších hereček své generace, jen potřebuje trochu ještě dozrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit