Přejít na výpis diskuzí

Lisa Chappell

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je prostě nej *14* Preju ti všechno nejlepší *3* *4*
  • Je to skvela herecka,na McLeodovych dcerach bylo hrozny to ze kdykoliv nekdo koncil musel umrit. Kdyby ji nechali s Peterem treba odstehovat do mesta,misto tech zaberu jak lezi mrtva v aute,udelali by lepe ale s tim nic nenadelame. Supr je ze se daji vsechny dily pustit na youtube... Ale chtela bych se vas zeptat na tri veci - nevite nekdo jak se jmenuje ta uvodni pisnicka? A jestli nekdo nevite jestli se da nekde v ČR naucit strihat ovce? Mozna jeste jestli mi muzete doporucit nejaky film nebo serial kterem lisa hraje nejakou sympatickou roli. Dekuju mooc holky *3*
  • Ano je pěkná a moc dobrá herečka. A je to moje hned 2.nejlepší herečka. *3*
  • Škoda že už není v McLeodových dcerách je to můj vzor moc mi tam chybí bez ní to není ono má můj obvid.U té autonehody sem břečela i toho pohřbu vím že to je jen seriál ale smutné to bylo
    • taky jsem ji měla nejradši ;)
  • lisa je opravdu skvela herecka a skoda ze zemerela v MCleodovych dcer rada bych byla aby tam zustala protoze bez ni to neni ono a hrala tam fakt dobre a chci aby vysilali dalsi film kde hraje lisa *7*
  • Proč vlastně Lisa skončila v McLeodových dcerách? moc mi tam chybý, byla tam mou nejoblíbenější.
  • n.e.s.s.i.n.k.a.

    Narozky!!!

    Hodně štěstíííííčka a zdravííí!!! Krásné narozky Liso!!!
  • martina446

    NAROZKY

    Liso vše nej,nej ktvím narozkám Love Lisa *3*
  • HLOUPÁ a ÚŽASNÁ

    jejda ona je blba i kdyz je uzasna.....je blba protoze tu autonehodu tam udelaly jenom proto pretoze chtela uz odejit s toho serialu.....ale je uzasna protoze je krasna a suprove vsechno hrala a mazane jezdi na koni I LOVE LISA CHAPPELL (Claire MCLeodova) *14* *14* *14* *1*
  • Lisa

    Já vím že doopravdy nezemřela v Mcleodových dcerách a chci aby to dali znova a jinak a aby tam hrála a nezemřela
    • Re: Lisa

      presne ...!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit