Přejít na výpis diskuzí

Lisa Marie Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mischicka

    ..

    Všechno nejlepší, sice tě už moc ráda nemám ale to nevadí *3* *15*
  • janikoz

    Všecno nej

    Všechno nejlepší Liso. *3*
  • co si myslím já.

    sice to je asi od tématu ale jedno mi odepřt nemůžete....oči má po tátovi. Hlas má taky pěkný. na youtube.com je písnička In the ghetto a tam je že chvíli zpívá Elvis a chvíli Lisa Marie a je to fakt pěkný. Alespoň mě se to líbí *1*
  • Lisa Marie Presley je väznom scientologov a Priscilly Presley

    Mnohí tu Lisu urážate ,ale ona je väznom Priscilly a scientologov .Lebo ona je väčšinouvou majiteľkou Elvisovho dedictva . A ona už niekoľko krát chcela od scientologov odísť lenže problém je v tom ,že jej deti majú otcov( aj starých rodičov so strany otcov ) scientologov a vždy sa jej scientologovia vyhrážali ,že jej vezmu deti .Tak ako Tom Cruise zobral deti Conora a Izabelu Nicole Kidmanovej.Hlavne počas jej onn-off vzťahu s Mj jej chceli zobrať Riley a Benjamena. Viem ,že sa tvrdí ,že Presleyovci boli proti MJ nieje to až taká pravda pretože ten údajný Lisin strýko je podstate syn Elvisovej macochy s prvého manželstva. A Elvisova macocha rozhodne nebola a ani sa nepsrávala k Elvisovi ako k synovi takže sa nemala právo starať do manželstva Lisy a Mj . A tiež pokladám za somarinu ,že Lisa nevedela pochopiť ,že Mj patril všetkým ženám nielen jej . Každý fanúšik Mj zabúda ,že Mj bol len povolaním hudobník a ,že nebol otrokom a majetkom svojích fanúšikov ,ktorý sa tak aj správajú a pre Lisu bol v prvom rade jej manžel pozdejšie jej ex-manžel a bolo a malo byť jej povinosťou držať ho oboma nohami na zemi a brať ho ako normalneho muža a občas si sním mať výmenu názorov.Každý druhý tu Lisu uráža ,ale žena ,ktorú matka používa ako svoju peňaženku a banku nemôže mať ľahký život.
  • janikoz

    Lisa je jednička

    Na mě Lisa nepůsobí vůbec namyšleně, je pravda, že když někoho nepoznáte, těžko ho můžete soudit... *8* S Michaelem jim to podle mě neklaplo pro to, protože chtěla dítě a MJ jí ho nemohl dát asi to bylo tím, že měl nervy ze soudů atd...a podle všeho co jsem četla, tak se měli moc rádi a bylo to na nich i poznat, takže tomu, že Lisa chtěla dítě bych věřila... Seklo jim to spolu *14* Lisa byla trochu přelétavá, ale která známá osobnost není *15* Teď už je Lisa vdaná a má myslím mimi, takže jí přeju hodně štěstíčka *14* Papa
    • Re: Lisa je jednička

      Neklaplo to preto ,že Mj mal polnočné telefonáty s Dianou Ross a nechcel sa vzdať svojho stáromládeneckého života a predovšetkým napriek tomu ,že Lise sľúbil ,že už nebude brať lieky na spanie tie lieky bral naďalej .
      • thesimsa

        Re: Re: Lisa je jednička

        Neklaplo to kvůli něčemu úplně jinýmu ..
    • Re: Lisa je jednička

      Lisa má dvojčatá Harper Finley
    • mischicka

      Re: Lisa je jednička

      úpa souhlasim... a má dvojčata (dvě holčičky) *3* *3* *14* *15*
      • yesyso

        Re: Re: Lisa je jednička

        ono to všechno bylo trochu jinak... *15*
        • mischicka

          Re: Re: Re: Lisa je jednička

          a jak?? *15*
  • .....

    TAK HELE!!!VŠIMLA SEM SI ŽE TADY LISU FURT NĚKDO URÁŽÍ!!!DOBŘE,MÁTE SVŮJ NÁZOR TO JÁ TAKY,ALE NECHÁPU CO VÁM UDĚLALA!!!!!A TAKY SEM SI VŠIMLA ŽE NĚKDO SOUDÍ PODLE OBLIČEJE!!!!!!...Ale tak to vůbec není Lisa je milá,hodná a srandovní a nwm co ještě...A to že se rozešla s Michaelem mě naštvalo ale ona ani Majkí za to nemůžou,prostě jim to neklapalo noo...!!!
    • Tereza

      Re: .....

      Máš naprostou pravdu.Jo sice je fakt že podle tý profilový fotky působí tak trochu namyšleně,ale nevim proč jí tu někteří z vás podle toho odsuzujete.Nikdy ste jí neviděli,nepoznali jaká ve skutečnosti je a ani nepoznáte,tak trošku hormonky klidněte.A jestli soudíte každýho podle vzhledu,tak mi je vás líto,protože ste prakobyčejný chudinky,který těžko mohli mít čest se zrcadlem!
    • majka096

      Re: .....

      Dobře tak máš pravdu že by tu nemuseli mluvit sprostě atd... já jí sice taky upe nesnášim, ale aspoň jsem to sem napsala tak nějak slušně!
      • Re: Re: .....

        Majka mňa by zaujímalo odkiaľ ty môžeš poznať Lisu Mariu ked ju neznášaš ? Žila si snou 14 rokov pod jednou strechou ? Hájiš tu cudzieho chlapa s ktorým si nikdy nežila a nebola si zaňho vydat. A ešte k tomu ked Lisa bola vydatá za Mjai ešte nebola ani na svete tak ,že vieš Veľké hovno o Lise!!!!!!!!!!!!! Vyste len žiarlivé chorobné fanatičky čo nevedia pochopiť ,že Mj bol poslendých 25 rokov závislý na liekoch .A ona bola proti tomu ,aby tie lieky užíval. Vy si myslíte ,žýe jej v súkromí ked mal absťák nenadával? Alebo neurobil niečo horšie ? Viete vy tu chcete poučovať aká je Lisa satan lenže keby nemala takú povahu akú má tak ju vlastná matka zabije.
        • mischicka

          Re: Re: Re: .....

          jak by asi mohl mít absťák z léků na spaní? *7*
  • love.kate.love

    happy birthday

    Happy Birthday Lisa...... *4* *15*
  • Vše nej!!

    Šeciiiinko NEJ LISO!!!!Hodně slávy,úspěchů,lásky a zdravíí... *14* *15* *15*
  • aliss67

    HB

    Lisa Happy Birthday, God Bless You... *3*
  • mischicka
    Všechno nejlepší k narozením, hodně štěstí zdraví a lásky... já slavila narozky před 5 dny *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit