Přejít na výpis diskuzí

Lisa Marie Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lalipop

    A co se týče hadrů a účesu..

    ..to se tehdy nosilo víš! Zlatá 50.,60. a 70.léta!!!! Rockenrol,ale to ty ani nevíš co je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1*
    • mrs_jackson

      Re: A co se týče hadrů a účesu..

      Jasně, je logický že to neznám!! *1* *1* *1* Nebyla sem totiž ještě na světě ty vole!!! *1* *1* takže zapoj něco čemu řiká MOZEK *15* Teda jestli něco něco takovýho vůbec vlastníš *15* *15*
      • mischicka

        Re: Re: A co se týče hadrů a účesu..

        trefně řečenýýý *1* *1* *1*
        • senorita

          Re: Re: Re: A co se týče hadrů a účesu..

          no já taky nebyla na světě,ale to neznamená,že nevím že to existuje! To seš dobrá teda!! A když se tě např.ve škole zeptali,kdy byl pravěk tak jsi asi odpověděla:Jak to mám vědět,já nebyla na světě!!! *1* *1* *1* *1* *1*
  • lalipop

    Tys neslyšela jeho písničku?

    To je ale tvoje chyba!!!!!!!!!!!
    A co třeba změlka z filmu Pretty Women? Tu nazpíval taky Elvis-byl legenda a to že ho nějaká nula nezná je jen její problém!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • glinis

    AKORÁT JÍ ZÁVIDÍTE...

    ...ŽE JE DCEROU ELVISE!!! *1*
    • Re: AKORÁT JÍ ZÁVIDÍTE...

      Nezávidíme!!Prosimtě vždyť on je jak dávno po smrti a nikdy jsem neslyšela žádnou jeho jeho písničku *9* Má háro jak kdyby neměl ani na hřeben a hadry jak z cirkusu *1* *1* Takže co bysme mohli asi tak závidět?? *7* *7* *7*
      • zanesskaaaa

        Re: Re: AKORÁT JÍ ZÁVIDÍTE...

        Nevím třeba to, že je dcerou Krále Rock&Rollu a exmanželka Krále popu, myslím že to je krásný život, i když plný bolesti... zkus použít to čemu se říká mozek než něco napíšeš..
  • Bylo jí to aspon líto

    ej a právě když byla manželka Michaela Jacksona tak jestli jí je to aspon líto že umřel.Jako já proti ní nic nemám jen jako chová se opravdu trochu namyšleně tak jako když je populární tak je to jako trochu normální ale nekdy to přehání a tak když tady o ní píšete jak je hrozná a namišlená iča jestlí ju to aspon trchu ranilo *9*
    • zanesskaaaa

      Re: Bylo jí to aspon líto

      tak jakože jí to jako asi bylo líto no.. jako prostě jo no.. oni se jako prostě milovali víš jako.. opravdu jí to jako bylo líto no.. *15* .. líp ti to neumím napsat aby jsi tomu JAKO rozuměla:)
      • thesimsa

        Re: Re: Bylo jí to aspon líto

        Jako nedělěj si z ní prdel jako jo ? *15*
        Jako jsi strašně zléé kuře *15*
    • wwww

      Re: Bylo jí to aspon líto

      hele já s ní nežiju tak vážně nevím,ale jako prej jo! *1* *14* Ale jako vážně nechápu,proč píšeš pořád slovo JAKO! *7* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15*
  • kiris

    Byla to dcera krále rokenrolu...

    ..a manželka krále popu! *14* *3* *1*
  • u4ever

    ...

    Abych byla upřímná-NEMÁM JI RÁDA!!! *10* *13*
    • luciq-dc

      Re: ...

      Abych byla upřímná-NESNÁŠIM JÍ!! *10* *13*
  • soliter

    pro Cillu

    Mám LP Lisy Marie Presley.Je to skvělá zpěvačka.Elvis by se za ní nemusel stydět.Pokud mi dáš email ráda ti to LP pošlu.Pa. *14*
    • Re: pro Cillu

      plsky pošli mi to taky kuju :)
    • cilla

      Re: pro Cillu

      Nic mi ale nedošlo. jak to??
    • cilla

      Re: pro Cillu

      Jé díky. Já jsem se sem jen dívala. Jinak ten můj mail:
      Cilla11@centrum.cz

      Já hledám zas hodně písničky od Ela *14*
  • Dcera Elvise

    Je to dcera mého hudebního oblíbence Elvise Presleyho.Díky tomu ji mám docela rád.Navíc dnes slaví 40 narěozeniny.Chci jí popřát všechno nejlepší-Happy Birthday!A at se jí ve všem daří!
  • Co dělá Lisa

    Chtěla bych OD NÍ také něco slyšet, ne jenom to, co se O ní říká.
    • Re: Co dělá Lisa

      najed si na you tube tam je o ni uplne vsechno.rozhovory pisnicky atd. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit