Přejít na výpis diskuzí

Liv Tyler

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stealing Beauty

    Chybí mi v diskografii film Svůdná krása od Bernnardo Bertolucci... *9* v tomto filmu je vážně úžasná.
  • novalee

    narozky jéé

    Ou.. Všechno nej kočko *1*
  • xx-paula-xx

    Paulina

    Slavý dneska semnou narozky, tak všechno nej holka :-) *3*
  • anett96

    Všechno nejlepšíí

    Všechno nejleší k narozeninám, jsi skvělá herečka a moc pěkná :)) v pánu prstenů si byla úžasna, proto tak talentovanému člověku přeju moc úspěchů v kariéře, taky hodně toho štěstíčka a zdravíčka..mocinky ty oslav žijeme jen jednou *4*
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    DRAHÁ LIV !
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM !!!
    *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
  • Empire records

    hm, chybí mi v její diskografii super film Empire records z roku 1995... *7*
    • Re: Empire records

      jo a hraje tam i Renée Zellweger *3*
  • parket..a

    SOUTĚŽ

    No je mi líto, Liv v soutěži skončila bez jediného hlasu.Je to jedna z mých oblíbených hereček, takže mně to mrzí, ale co se dá dělat *3*
  • parket..a

    SOUTĚŽ

    Ahoj příznivci Liv Tyler-podpořte svojí hvězdu v soutěži o nejkrásnější herečku a to přímo tady http://parketa.blog.cz/0907/nejhezci-herecka-1-kolo#komentare stačí dát hlas *3*
  • beast

    ..

    nejkrasnejsi zena soucastnosti
    • Re: ..

      Liv je strašně podobná svému tátovi stevenu Tylerovi jso jak z jednoho vejce a Liv pozdravuj malího *14* *3* *3* *3* *1* *1* *15* *15* *9* jsou opravdu podobný
    • Re: ..

      tak pod to se podepíšu *4*
  • LIV

    Liv je úžasná a krásná hekečka *3* .Mam jí ze všech hereček nejraději!!!!!!!!!!! *14* *14* Hlavně v Pánu prstenů!!!!!!!!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit