Přejít na výpis diskuzí

Liv Tyler

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak už psalo hodně lidí,Liv je SUPROVÁ! *3* Je Krásná,úspěšná no prostě super! *4* *14*
  • Liv je úplně suprová herečka.
  • Chybička se vloudí

    Je krásná. Moc. Jen je blbý v jejím životopise psát, že spolupracovala s Glennem Closem, když Glenn Close je herečka (Zubaté ostří, 101 dalmatinů).
  • osobnost

    Liv je prostě osobnost,ne že je celebrita ,ale prostě o ní se dá říci že je to skutečná osobnost.Nedělá žádnou ostudu aby na sebe upozornila jako ostatní celebrity,je skvělou matkou ,což dokazuje to že se věnuje svému synovi a nenatáčí,což jiní už se sotva co porodí derou k natáčení ,ale ona ne,je to prostě normální hezká holka ,který sláva nestoupla do hlavy,jeprostě svá,a udivuje mě že časopisi co dělají top 50 už jí nezařazují,vždyt kam se na ní hrabe Angelina Jolie nebo jinný krásky ,Liv vypadá skvěle i bez make.upu,řiká se o ní že je vyvážená na vahách,,mám jí moc ráda...a doufám že natočí ještě náký film... *4*
  • Liv je je dooost dobrá herečka!!!! *3*
  • Kus baby!!!

    Liv je senzační a naprosto originální člověk.Je kvalitní umělkyně a matka.Má skvělého a hezkého muže,a co víc,svého milého syna.Liv fandím nejvíc,vždy mě dostane ve svých filmech,časopisech.Její obrázky už sbírám přes 3 roky a to se nezmění.Obdivuji také i její reklamní kampaně a vzrušující život!!!Je pro mě vším,nedám na ni dopustit!!!!
  • prooostě heeereeečka

    Liv mám hrozně ráda,protože má velkou jiskru.A v každém jejím filmu jí umí použít.Jediné co mě mrzelo,bylo to když sem předminulé prázdniny zjistila,že chodila s Phoenixem a rozešla se s ním kvůli Roystonovi Langdonovi,se kterým má mimochodem Milla Williama.Jinak je to moje nej herečka.Mám jí moc ráda.
  • obrázky

    Nechtěl by si někdo se mnou vyměnovat její obrázky?Pokud máte chut. *3*
  • žena

    Suprová paní.
  • Je to moc krasna zena a herecka zaroven zavidim kazdemu kdo ji moch poznat a jestli si to nekdy budes cist liv tak mi skus napsat pa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit