Přejít na výpis diskuzí

Lodovica Comello

OSOBNOST 6.1.2014 
364 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mam ta rada viac ako svoj zivot a urobim vsetko aby som ta videla lebo si naj otkazujem ti to a posielam ti pusu do Talianska cau *14* *3* *4*
  • mame ťa moc radi a mislime si že ti to v serialu Violetta veľmi pasuje,si moc zláta vo Violette *14* *14*
  • Ty si peoste zabijak hah mamm te moc rada zdas se mi jako spravna holka ... Ses proste nadherna fak ses hezka proste nejhezci z holek co hrajou ve violette ty trivi hubje fuj nani ... A umis hezky spiva taki se mi libi tvuj spev .. Ses proste ledevica a to se mi natebe libi ... ale igdis tetkom ses nak porad nasrana tak se mi proste libis takova jaka si . :D :P ;)
    • Nauc jse psat
    • Nauč sa písať!!!
  • tyjo ona ma duben narozky jako jááá *4* *5* *14* *3* *15* *2* *1*
  • Ahoj lodo strašné moc si přeju abi jsi chodila s diegem.strašné moc vám to sluši ve violetta3 vám to moc sluši mám vás rada...... Strašné moc by sem chtěla takovou kamarádku..... Si fakt bomba.....strašne moc ti to sluši s diegem. ;-);-);-);-);-);-);-);-);-):-):-):-):-):-):-):-):-)
  • ahoj jsem tvůj nejlepší fanoušek, a jsi moc heská *14* *14*
  • Ahoj myslim si ze jsi uzasna eliska sovova
  • je krásna a podľa mňa aj milá a dobrosrdečna a vôbec neni podľa mňa zlá je to moja idolka *14*
    • *14* *14* *14* milujem ta si vynikajúca herecka
  • Si super to sa nedá opísať si naj ....... mám ťa strašne rada ........ *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Je piekna + umi krasne pivat:-) :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit