Přejít na výpis diskuzí

Lodovica Comello

OSOBNOST 6.1.2014 
364 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lodovica si moc hezká a nevšímejte si těch co tady píšou že jsi...... To a to!!! Dal zpívej a bojuj!!!!!!!
  • si ta nejlepší zpěvačka a herečka na světě promě
    • súhlasím si ta naj herečka a mám ta velmi rada si vo Violette moja oblúbená si naj herečka speváčka pianistka kytaristka tanečnica ...
      *3*
  • Si super. Pacis sa mi.
    • Musim priznať že som Lodo ňepoznala. Spoznala som ju vo Violette. A ešte musim priznať že prvi krat sa mi ňepačila. Ale potom sa mi pačila. Pači sa mi že ako sa prekrasne oblieka. A ja sa poňej obliekam. Ona je najkrajšia : )
      • Ona sa v skutočnosti oblieka normálne vieš...
  • Jestli si nekdo mysli ze lodovica je hnusna tak je to hnusak a blbec
  • je užasná lodvi je hezká herečka s přirozením hlasem *15* a moc jí zbožnuju *5*
  • jsi úžasná a krásná, nádherně zpíváš a tančíš, jsi moje oblíbená herečka:)
  • Ahoj fran

    seš nej a moc heska viš moc heski hrat na gitaru viš si moc užasna krasna si fakt

    nej pujdu na tvuj koncert do Budapešte až se moc tešim nashle
  • To je tá naj spevácka herečka Zbožňujem ju
  • je fajn herecka i zpevacka ja ji mam rada ale kazdy ma svuj nazor *3* *3* *3*
  • Ahoj loda, vím že si to asi nepřečteš ale chci všem říct že ten serial zbožnuju, ty písně, tance a děj, láska, nenávist atd no prostě ten serial žeru naučila jsen se 2 písně tu jak tančíš na chodbě s cami a viou a taky tu jak zpíváte angi a spolu s moji nej kamoskou jsme myslím skvělé zpěvačky klavírystky kytaristky tanečnice a herečky no prostě mám těoc ráda a jsi mým vzorem stejne jako me kamosce via
    Ps: ucime se dalsi skladby ale zpivame i pisně od jinych zpevacek hlavne angickych a od vas hercu z violetty uz jsmeely koncert velky v gongu meco jako cez arena a lidem se to moc libilo tak doufam ze se nekdy setkame no ja uz koncim je tooc dlouhe ja vim a omlouvam se moc!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit